FIFA 21 nám ukázala svoj prvý trailer, dizajn obalov a viacerých známych hráčov

Nenechajte si ujsť

Roland Brožkovič
Roland Brožkovič
Ahojte, volám sa Roland, mám 21 rokov a študujem masmediálnu komunikáciu v Trnave. Vo voľnom čase pozerám filmy, seriály, e-športy alebo hrám počítačové hry. Rád cestujem a objavujem nové miesta.

FIFA 21 trailer

Štúdio EA Sports včera vydalo svoj prvý trailer na očakávaný titul FIFA 21, no sme z neho mierne sklamaní. Neukázali totiž v podstate skoro nič a ide tak o ďalší úplne zbytočný trailer. Mali sme v ňom možnosť počuť a dokonca aj vidieť amatérske videá viacerých známych hráčov, ako sú napríklad Kylian Mbappe či Erling Haaland.

Samozrejmosťou sú reči ako milujú futbal, ako tvrdo pracovali a podobne. Jediné, čo na videu zaujme, je pár sekúnd z gameplayu, na ktorom sme ale za ten krátky čas nemali možnosť vidieť žiadne rozdiely oproti poslednému ročníku. Autori nám odhalili len online co-op režim a pridanie ďalšej legendy, tentokrát Erica Cantonu. Kde sú tie časy, keď robilo EA poriadne trailery…

Dočkali sme sa však vyhlásenia, kde sú popísané niektoré novinky. Medzi tie patrí napríklad:

  • už spomínaný co-op v režime FUT ale len pre dvoch hráčov
  • legenda Eric Cantona
  • akési nové, dynamické útočenie, o ktorom sa viac dozvieme v auguste
  • nové možnosti v režime kariéry
  • co-op v režime Volta Squads až pre troch hráčov
  • bližšie nešpecifikované úpravy v režime FUT

Celkovo EA odkazuje na ďalšie odhalenie niekedy v auguste, kedy sa dozvieme bližšie informácie o vyššie spomínaných novinkách. Hra FIFA 21 vyjde celkom neskoro, a to 9. októbra 2020.

FIFA 21 a jej edície

Ešte predvčerom nám ale boli predstavené tri edície, ktoré si budeme môcť kúpiť. Sú nimi FIFA 21 Standard Edition, Champions EditionUltimate Edition.

Standard Edition za 69 € nám ponúkne každý týždeň jeden Rare Gold Pack po dobu troch týdňov, Cover Star Item na 5 zápasov vo FUT, špeciálne dresy a štadióny do FUT, a takisto Ambassador Player Pick, kde si budete môcť vybrať jednu z troch vecí na 3 zápasy.

Champions Edition (89 €) nám k tomuto všetkému pribudne možnosť zahrať si hru o 3 dni skôr, 12 Rare Gold Packov a v kariére získate mladý domáci talent s veľkým potenciálom.

Nakoniec v najväčšej Ultimate Edition navyše získate na limitovaný čas nepredajný FUT 21 Ones to Watch Item a 24 Rare Gold Packov na 24 týždňov. To všetko len za „ľudových“ 99 €.

Čo si zatiaľ myslíte o FIFA 21? Dajte nám vedieť do komentárov. 

Zdroj: youtube.com, ea.com, thesixthaxis.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -