Hádajte, čo uvidíme aj cez tento Valentín! Fifty Shades Freed ohlasuje svoj návrat prvým trailerom!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Prvý Fifty Shades Freed trailer je na svete!

Presne tak, nechcená filmová séria sa vracia aj tento rok. Po tom, čo dvojka dokázala byť ešte horšia ako jej predchodca, nechceme ani vedieť, čo sa na nás valí tentokrát. Tretí diel (ne)úspešnej série teda prichádza začiatkom roka 2018, no a tentoraz s názvom Fifty Shades Freed. Súdiac podľa traileru teda môžeme iba potvrdiť, že dej filmu (pravdepodobne) pokračuje kde prestal, no a naše hlavné postavy sa budú brať.

Kto to čakal všakže? Tvorcovia chcú teda z tejto série vytrieskať čo najviac, no po tohtoročnom prepadnutí, sme zvedaví aké zárobky prídu teraz. Vyzerá to totiž tak, že ľudia si začali uvedomovať, že predsa len im tie 2 hodiny života za to nestoja. Prvý diel totižto na seba zarobil 571 miliónov, zatiaľ čo druhý už len 378! Samozrejme, každý kritik alebo filmový fanúšik si praje, aby zárobky boli ešte nižšie, takže my sa už modlíme, nech sa tak konečne stane. Bohužiaľ, nemôžme sa na čo sťažovať.

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=GpAuCG6iUcA]

Kto má meno, má moc. No a keďže je názov Fifty Shades priamo spojený s erotikou, veľa ľudí sa prišlo na scénky pozrieť na veľké plátno. Keďže však táto séria dokázala aj týmito scénkami unudiť takmer každého, sme zvedaví, koľko ľudí tomuto dá ešte šancu. Asi netreba moc vravieť o tom, že väčšina divákov bude ženského pohlavia. My sa teda musíme iba spýtať. Ženy, naozaj vám toto stačí? Prosím, povedzte nám, čo sa vám na tejto sérii toľko páči? Za vaše odpovede predom ďakujeme. Pre veľké fanúšičky tu máme ešte aj plagát, z ktorého vyžaruje rovnako veľká nuda ako z traileru. Jednotka prišla s 25% od kritikov, dvojka to stiahla na 10%, uvidíme teda, či nás čaká ďalšie rekordne nízke číslo!

Oficiálny plagát na Fifty Shades Freed
Oficiálny plagát na Fifty Shades Freed; Zdroj: imdb.com

Čo vravíte na trailer? Čaká vás návšteva v kine? Napíšte nám vaše pocity z traileru a prvých dvoch filmov do komentárov.

ZDROJYoutube

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -