Aquaman 2 bude väčším filmom ako originál. Jason Momoa prezrádza detaily o pokračovaní

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Film Aquaman 2

Podľa hlavnej hviezdy bude film Aquaman 2 ešte väčším projektom ako prvý film zo štúdia DC. Takéto informácie dávajú logiku, pretože pôvodný film skončil ako jeden z najväčších hitov na svete. A určite oprávnene. Celosvetovo sa mu podarilo prekonať hranicu 1 miliardy dolárov a od toho momentu bolo jasné, že si herec Jason Momoa svoju titulnú postavu zopakuje.

Film Aquaman bol vydaný koncom roka 2018 a príbeh nás zaviedol na počiatok dobrodružstva Arthura Curryho. Aj keď si toho mladík nie je vedomí, práve on je skutočným dedičom podvodného mesta Atlantisjedná z najvyspelejších civilizácií, ktorá kedy existovala. A toto podmorské kráľovstvo sa ocitlo v rukách kráľa Orma. Jedinou záchranou môže byť práve Arthur Curry, ktorý sa vydáva na novú cestu životom – objaviť legendárny trojzubec a prijať svoj skutočný osud ochrancu podmorských vôd. 

aquaman
Zdroj: blogdesuperoes.es

Z originálu sa stal klenotom DCEU

Jason Momoa sa k pokračovaniu vyjadril pri propagácii svojho nového Apple TV+ seriálu See, pri ktorom vyjadril riadnu dávku nadšenia. Niet sa čomu čudovať, táto úloha mu zapasovala a herec sa v nej cítil naozaj prirodzene. Konkrétne nám prezradil, že projekt bude oveľa väčší ako jeho predchodca. Momoa nám dokonca povedal, že do scenáru taktiež pridal svoje vlastné prvky a pravdepodobne ich uvidíme aj v pripravovanom  pokračovaní.

Reakcia fanúšikov vraj bola tak neuveriteľná, že si to namieril priamo do štúdia a s režisérom Jamesom Wanom diskutovali o všetkých možných nápadoch pre film Aquaman 2.

Okrem iného sa vyjadril aj o ráznej zmene v jeho živote, odkedy sa objavil na listine postáv v stále rozvíjajúcom sa DCEU. Neváhal ani zažartovať, že sa pred verejnosťou skrýval dlhých 18 rokov a po rozmachu s filmom Aquaman sa jeho meno dostalo do všetkých domácností. No my si ho ešte veľmi dobre pamätáme zo seriálu Game of Thrones, kde sa objavil v úlohe Khal Droga.

Jason Momoa je určite typ chlapa, ktorého len tak ľahko neprehliadnete. Aj preto sa dá jeho slovám veriť. Film Aquaman 2 bude podľa všetkého ďalším hollywoodskym hitom, ktorý štúdiu DC zarobí nemalé peniaze. Tešíte sa?

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -