Štúdio DC konečne vyráža dych? Film Aquaman nám už onedlho ponúkne jedinečný kino zážitok!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Film Aquaman aj v špeciálnom formáte!

Filmová adaptácia komiksu Aquaman príde do kín už 13. decembra!  Rázne fascinujúci vizuál si budeme môcť vychutnať nielen v klasických sedačkách, ale aj v sále IMAX. Užijeme si pritom oveľa viac z atraktívneho hlbokomorského sveta aj zo súbojov na pevnine – obraz bude vo viac ako polovici stopáže filmu rozšírený a odhalí o neuveriteľných 26% viac ako uvidíte v klasickom kine. Okrem unikátnej rozšírenej verzie ponúka technológia IMAX tiež najčistejší obraz a najjasnejšie farby v spojení s najkvalitnejším zvukom, aký sa dá v kinách zažiť. Pre viac informácií o tomto druhu kín klikajte sem.

trailer na film aquaman
Zdroj: ign.com

V snímke Aquaman prináša režisér James Wan akčné dobrodružstvo, ktoré sa odohráva v obrovskom, dych vyrážajúcom podmorskom svete siedmych morí. V hlavnej úlohe sa predstaví herec Jason Momoa (okrem DC Comics známy aj vďaka Game of Thrones) a film odhalí príbeh zrodu Aquamana, ktorý je spolovice človekom a spolovice Atlanťanom. Vezme vás na cestu, ktorá odhalí nielen, kým skutočne je, ale aj to, že sa narodil, aby sa stal… hrdinom.

Okrem Momou sa môžete tešiť na ďalšie hviezdne mená a tváre. Pôvabná Amber Heard (Magic Mike XXL) si zahrá odvážnu bojovníčku Meru, Aquamanovu spojenkyňu na ceste za vlastnou minulosťou. Willem Dafoe (Čata, Spider-Man 2) stvárni hrdinovho vychovávateľa Vulka. Patrick Wilson (V zajatí démonov) sa stane súčasným kráľom Atlantiku, Ormom. Akčná superhviezda Dolph Lundgren (Nezničiteľní) sa predstaví ako Nereus, kráľ atlantického kmeňa Xebel. Viacnásobná držiteľka Oscara Nicole Kidman (Hodiny, Moulin Rouge) stelesní Aquamanovu matku, kráľovnú Atlannu.

Ako sme odhalili už dávnejšie, ľudia na Aquamana reagujú pozitívnezaslúžený triumf štúdia DC je tak možno za rohom! Zo všetkého, čo nám novinka zatiaľ odhalila, môžeme usúdiť, že v kine by nemal chýbať žiaden fanúšik komiksových filmov. Ako vyrastal medzi ľuďmi? Komu dá Arthur prednosť? Podarí sa mu zachrániť oba svety? To všetko a ešte viac konečne uvidíme už onedlho!

Snímku Aquaman z produkcie hollywoodskeho štúdia Warner Bros. do slovenských kín aj na plátno kinosály IMAX prináša distribučná spoločnosť Continental film. Premiéru si užijeme 13. decembra.

Zdroj: TS Continental film

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -