Nič podobné ste ešte nevideli. Najštýlovejší film 2023 bude pre vás konečne online

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Očakávaný film Wesa Andersona bude k dispozícii online

V Asteroid City, najnovšom počine Wesa Andersona, sa predstavia Jason Schwartzman, Scarlett Johansson a Tom Hanks. Film bude už čoskoro konečne k dispozícii online na streamovacej službe SkyShowtime.

Príbeh sa odohráva vo fiktívnom meste v púšti na americkom juhozápade okolo roku 1955. Mladí hvezdári a vesmírni kadeti z celej krajiny sa zhromažďujú na každoročnej oslave Dňa asteroidov, ale vedeckú súťaž veľkolepo prekazia udalosti, ktoré zmenia svet. Oslava, ktorá začína ako pocta úspechom mladých hvezdárov, sa dočká nečakanej návštevy: mimozemšťana. Asteroid City je uzavreté a armáda vymyslí falošnú kryciu historku. Predčasne vyspelí géniovia pripomínajúci mladíkov zo Spielbergových klasík však majú plán, ako dostať správu do vonkajšieho sveta.

Nezameniteľný Anderson

Napriek tomu je príbeh Andersonovým nenapodobiteľným spôsobom oveľa väčší. Späť na východe sú postavy z Asteroid City na javisku a pripravujú hru s názvom „Asteroid City“. Práve tu sa vydáme do zákulisia a do života umelcov okolo roku 1955. Divadelní herci sa zdokonaľujú vo svojom remesle a čoskoro sa stanú hviezdami.

Rovnako vtipný ako všetky Andersonove diela, ale oveľa kozmickejší; tento snímok zahŕňa vnútorné a osobné skúmanie zložitých rodinných vzťahov a nových románikov, rodičov a detí, tajomstiev, objavov a prekabátenia dospelých; širokého západu a šedého východu, to všetko v dokonalej emocionálnej rovnováhe, ktorú nedokáže nikto dosiahnuť lepšie než Wes Anderson.

Scenáristom a režisérom filmu je sedemnásobný nominant na Oscara Wes Anderson (Isle of Dogs, Moonrise Kingdom). Asteroid City je nabitý hereckým ansámblom a zahŕňa hviezdne, kritikmi oceňované vedľajšie herecké obsadenie, v ktorom sa predstavia Jeffrey Wright (Westworld, No Time To Die), Tilda Swinton (Suspiria, Michael Clayton), Adrien Brody (The Pianist, The Darjeeling Limited), Bryan Cranston (Breaking Bad, Trumbo) a Edward Norton (Glass Onion, Birdman).

Film Asteroid City si môžete pozrieť online už od 20. januára exkluzívne na SkyShowtime.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -