Film Avengers 4 konečne skončil pretáčky! Znamená to, že trailer je za dverami?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Film Avengers 4 skončil natáčanie!

Schválne, kto sa tu neteší na stále nepomenovaný štvrtý Avengers film? V posledných dňoch tu o ňom totiž píšeme toľko, že asi každého očakávanie by sa mohlo dať krájať. Herci a štáb však ohľadom prípravy filmu stále mlčia a len občasne si z nás robia srandu. Síce sa teda tento film točil súčasne s Infinity War, kamery boli kvôli pretáčkam zapnuté aj počas posledných pár mesiacov.

Tie by však mali byť dnešným dňom oficiálne ukončené a oznámili nám to práve bratia Russovci, režiséri filmu, prostredníctvom ich twitteru. Správu oznámili jednoduchým hashtagom, ku ktorému napísali dotočené. Zároveň zverejnili aj fotku nejakého svetla, ktorú sa už určite teraz mnohí fanúšikovia snažia rozlúštiť čo znamená.

Čo by nám ale tieto novinky mohli značiť? Určite príchod oficiálneho materiálu. Keďže už teda majú všetky zábery čo potrebujú, momentálne len stačí rýchlo dorobiť efekty do tých scén, ktoré chcú použiť v traileri. Ak by teda film nasledoval rovnakú cestičku ako Infinity War, mohli by sme tak prvú ukážku vidieť už v novembri.

Či sa tak stane bude však otázne, keďže nás od premiéry delí len pár mesiacov a my stále netušíme, ako sa bude Avengers 4 volať. Momentálne sa skloňujú len tri názvy, ktorými sú: Avengers: Endgame, Avengers: Annihilation a The Last Avengers. Marvel sa každopádne už čoskoro bude musieť sústrediť na promovanie filmu Captain Marvel, keďže táto hrdinka bude premiérovať dva mesiace pred veľkou tímovkou. Každopádne, veríme, že štúdio nás nenechá tak dlho čakať a zvládne promovať obe Marvelovky naraz!

Čo hovoríte na to, že Avengers 4 už skončili natáčanie? Myslíte si, že už o mesiac príde prvý trailer? Máte nejaké predpovede, čo v tomto filme čakať? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -