FilmyOdporúčame

Film Avengers 5 uvidíme s veľmi odlišným tímom Marvel hrdinov!

Štvrtá fáza Marvel Cinematic Universe síce bola na akcii Comic-Con 2019 v San Diegu odhalená, no film Avengers 5 nebude jej súčasťou. O tomto filme bohužiaľ nepadlo ani jedno slovo, no samozrejme to má svoj význam. Štvrtá fáza sa totižto zameria na nové začiatky a bližšie spoznávanie postáv, o ktorých sme si mysleli, že ich poznáme dostatočne dobre.

To znamená, že sa dočkáme vôbec prvej fázy bez tímovky Avengers. Je veľká pravdepodobnosť, že tento film bude až súčasťou Piatej fázy. A aj to s veľkými zmenami, ako odkazuje šéf Marvel Studios, Kevin Feige! Na čo sa teda máme (ne)tešiť?

avengers 5

Zdroj: digitalspy.com

Film Avengers 5 s veľmi odlišným tímom

Po Marvel prezentácii v Hale H na SDCC mal Kevin Feige rozhovor, v ktorom sa ho spýtali na budúcnosť Avengers v MCU. Bude najbližším spoločným filmom Young Avengers? Alebo Dark Avengers? Presnú odpoveď samozrejme nechcel poskytnúť, no aspoň potvrdil, že už majú plány do budúcna.

“Áno, bude to veľmi odlišný tím od toho, čo ste videli predtým. Práve o tom bol celý Endgame. Bude to veľmi rozdielna inkarnácia tímu s pár ľuďmi, ktorých ste už stretli a s niekoľkými, ktorých ste ešte nestretli.”

marvel

Zdroj denofgeek.com

Je teda jasné, že základné postavy ako Iron Man, Captain America (Steve Rogers) či Black Widow už v tíme neuvidíme. Z akých mien sa teda bude nový tím skladať? Určite to vidíme na mená ako Captain Marvel, Black Panther, Captain America (Sam Wilson), Doctor Strange, Spider-Man, Ant-Man, The Wasp či Valkyrie.

A čo tie nové mená, ktoré zatiaľ nepoznáme? Mal na mysli niekoho z tímu Eternals alebo ázijského hrdinu Shang-Chi? Nuž, odpovede na tieto otázky pravdepodobne dostaneme až po roku 2022, kedy začne Piata fáza.

Do komentárov nám môžete napísať vaše vysnívané zloženie tímu pre film Avengers 5! Kto sa v ňom podľa vás bude nachádzať?

Zdroj: movieweb.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  5 dôvodov, prečo musíte vidieť novú drámu Dokonalá lož

  Filmy

  Mark Wahlberg je späť vo filme Uncharted. Zahrá si Nathana Drakea?

  Filmy

  S kým sa mal Thor pobiť v Avengers: Endgame a prečo Marvel tento súboj odstránil?

  Filmy

  Film The Walking Dead: Stretnú sa vo filme postavy Ricka a Daryla?

  Pridaj komentár