Film Batman: Uniknuté detaily o príbehu a rada od Christiana Balea!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Film Batman sa bližšie odhaľuje

Veríme, že keď bude Joker v kinách naozaj úspešný, tak sa diváci začnú tešiť aj na sólového Batmana. O film Batman sa postará režisér Matt Reeves (Vojna o planétu opíc, Cloverfield: Monštrum), no neuvidíme ho až do roku 2021.

Ako už určite viete, do úlohy temného rytiera bol obsadený herec Robert Pattinson, ktorého väčšina divákov pozná z filmovej ságy Twilight. Svoj názor na neho však vyjadril aj najobľúbenejší Batman v histórii, Christian Bale. Poďme sa teda pozrieť hneď na niekoľko noviniek, ktoré sa o tomto filme dostali za posledných pár dní von. Dokonca stihli uniknúť aj bližšie detaily o príbehu filmu!

návrat temného rytiera the dark knight rises christian bale
Zdroj: batman-on-film.com

Christian Bale radí Robertovi Pattinsonovi

Bývalý Batman z trilógie Christophera Nolana, Christian Bale propagoval svoj nový film Ford v Ferrari (Na plný plyn) na filmovom festivale TIFF 2019. Dal sa tam do reči s portálom Variety, kde dal radu nastávajúcemu Batmanovi.

Dobrá voľba,“ povedal Bale na obsadenie Pattinsona. „Je zaujímavý. Som si istý, že príde s niečím veľmi zaujímavým.“ Keď sa ho spýtali na radu, Bale odpovedal: „Oh, tú istú ako Benovi, jednoducho buď schopný sa vymočiť. Necítiš sa zrovna ako superhrdina, keď sa nedokážeš sám vymočiť.

Robert Pattinson ako Batman
Zdroj: geektyrant.com

Uniknuté detaily o príbehu

Na svetlo sveta unikli aj nové detaily o príbehu, ktoré nám priniesol Daniel Richtman. Tento popis jasne vysvetľuje, prečo sa film spája s toľkými zloduchmi – Penguin, Riddler, Catwoman a dokonca aj Firefly. Batman už totižto bude zabehnutým detektívom a jeho nepriatelia budú v Gothama veľmi známou firmou.

„Film The Batman bude vyšetrovať detektívny prípad – keď začnú ľudia zomierať veľmi zvláštnymi spôsobmi, Batman musí ísť hlboko do temného sveta Gothamu, aby našiel stopy a vyriešil záhadu spojenú s históriou Gotham City a zločincami. Vo filme bude celý káder Batmanových nepriateľov už aktívny, podobne ako v komiksoch a animovaných seriáloch/filmoch. Film bude mať niekoľkých zloduchov, pretože sú všetci podozrivými.“

Mahershala Ali
Zdroj: screenrant.com

Mahershala Ali ako komisár Gordon?

Žurnalista z portálu Collider, Jeff Sneider prezradil, že prvou voľbou pre úlohu komisára Jima Gordona bol herec Mahershala Ali. Toho môžete poznať z filmov ako Green Book alebo Moonlight, za ktorý dokonca získal Oscara. Každopádne, Aliho si už ukradli štúdia Marvel a Disney, ktoré ho obsadili ako nového Bladea do plánovaného reštartu série. Pravdepodobne je teda nemožné, aby herec zvládal dve tak veľké série naraz.

Čo hovoríte na novinky? My sa na film naozaj tešíme a už teraz sa nevieme dočkať hereckého výkonu Roberta Pattinsona!

Zdroj: comingsoon.net, movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -