Dwayne Johnson začína prípravy na Black Adama. Uvidíme ho aj spoločne so Shazamom?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Prípravy na film Black Adam

Dwayne Johnson sa v minulom roku ocitol na zozname hercov v troch filmoch – Súboj s rodinou, Rýchlo a zbesilo: Hobbs & Shaw a Jumanji: Ďalší level. Ako môžete vidieť, hercovi vyťaženosť vôbec nevadí a tak sa rozhodol pokračovať aj v roku 2020.

Herec sa v posledných rokoch radí medzi prvú triedu a to značí aj jeho najnovšia herecká úloha. Dwayne Johnson totižto na svojom Instagram účte zverejnil príspevok, v ktorom sa vyjadril jasne. Prvoradé sú prípravy na DC postavu Black Adama, ktorý ho oficiálne začlení do komiksového sveta.

Konečne sme sa dočkali dobrých správ. The Rock si na svojej úlohe dáva záležať a púšťa sa do toho. Tréning k takejto postave nemusí byť vždy jednoduchý a natáčanie by sa malo začať už tento rok v lete. Taktiež prezradil, že celé DC univerzum chystá zmenu a naznačil vznik novej éry v histórii celej doterajšej franšízy.

V príspevku nezabudol poďakovať ani svojim dvom animátorom BossLogic a Veli Okulan, ktorí video vytvorili. V ňom vidíme postavu Black Adama vznášajúceho sa vo vzduchu kričiac „Shazam„. Následne zmizne vo vzduchu a tvorcovia nám ešte pripomínajú oficiálny dátum premiéry. Ten si filmové štúdio DC stanovilo na 22. decembra 2021.

Film zrežíruje Jaume Collet-Serra, ktorý má už na svojom konte filmy ako Non-Stop (2014), Smrtiaci príliv (2016) alebo tohtoročný Jungle Cruise s premiérou 23. júla 2020. Produkcia Black Adama má taktiež vo svojom tíme skúseného kameramana Lawrencea Shera, ktorý naposledy zahviezdil za kamerou úspešného filmu Joker.

black adam od dc
Zdroj: pinterest.com, deviantart.com

Objaví sa Black Adam a Shazam v jednom filme?

Black Adam sa radí medzi veľmi zaujímavých záporných hrdinov a odvekým rivalom Shazama a jeho rodiny superhrdinov. No v posledných rokoch sa v komiksoch objavuje už ako anti-hrdina, ktorý sa pokúša vykúpiť. Čo presne si pre nás pripravilo štúdio DC nevieme, ale už teraz sme sa dozvedeli, že sa vo filme sa objaví aj superhrdinská skupina Justice Society Of America, ktorá sa už dlhé roky objavuje v komiksoch.

Plány teda sú a to potvrdzuje aj nedávne vydanie oficiálneho dátumu premiéry 1. apríla 2022 pre pripravované pokračovanie filmu Shazam! – o tri mesiace neskôr ako film Black Adam. Očakáva sa teda, že tieto dve komiksové postavy by sa mohlo čoskoro objaviť v spoločnom filmovom projekte.

Takéto informácie nás zaručene tešia a film Black Adam, ktorý sa vyvíjal už v začiatkoch roku 2000, sa tak konečne ukáže v hranej podobe. V hlavnej úlohe sa samozrejme objaví Dwayne „The Rock“ Johnson, ktorého najbližšie uvidíme vo filmovej adaptácii slávnej Disney atrakcie Jungle Cruise s hereckou hviezdou Emily Blunt.

Tešíte sa na najnovší DC zážitok? Zvládne podľa vás The Rock svoju postavu Black Adama? Ako môžeme vidieť, nové obdobie v DC svete prichádza a vaše názory nám nezabudnite napísať do komentára.

Zdroj: cinemablend.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -