Film Black Panther 2 naberá správny smer a v celkovej budúcnosti Marvelu uvidíme viac Shuri!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Je to priam neuveriteľné, no film Black Panther si doposiaľ celosvetovo zarobil cez 940 miliónov dolárov. Skoro s miliardou na účte sa tak snímka stále drží na vrchu tohtoročných zárobkov v kinách. Spolu s týmto gigantickým úspechom nám Kevin Feige prezradil, že film Black Panther 2 je samozrejmosťou a už teraz sa naň pripravujú a rozmýšľajú nad ním. Samozrejme, nič špecifické neprezradil – Iba to, že ho určite natočia. Pokračovanie Black Panthera však nestojí iba na úspechu prvého filmu. Ľudia v Marvel Studios bežne premýšľajú nad pokračovaniami už pri produkcii prvej časti. Rovnaké konverzácie viedli aj pri produkcii tejto snímky, takže vedia, kam s pokračovaním smerujú a majú určité nápady.

Kto sa postará o film Black Panther 2?

Film však ešte stále nebol oficiálne potvrdený, a tak si naň pár rokov určite počkáme. Režisér Ryan Coogler sa ku pokračovaniu taktiež ešte neupísal, no dúfame, že sa oň postará. Po vydarenej jednotke by mu štúdio mohlo dať väčšiu slobodu – A mohol by si zo série spraviť niečo, čo dokázal James Gunn so Strážcami galaxie. Kevin sa ďalej rozrozprával o tom, že Black Panther otvoril dvere veľkým možnostiam. Spoznali sme mnoho postáv, ktorým kraľuje Shuri – Tú si totižto obľúbil snáď každý. Prezradil, že ju v univerze budeme vidieť ešte veľa krát.

Shuri vo filme Avengers: Infinity War
Shuri vo filme Avengers: Infinity War, Zdroj: comicbook.com

Pokiaľ ste si túto postavu obľúbili, máte sa na čo tešiť. Najbližšie ju totižto uvidíme už 26. apríla vo filme Avengers: Infinity War. Už teraz sa nevieme dočkať na jej stretnutie s Tony Starkom alebo Petrom Parkerom, s ktorým si určite padne do očka. Svojimi technologickými vynálezmi určite ohúri aj samotného Iron Mana – A pravdepodobne mu dopomôže pri výrobe nového obleku.

PS: Pokiaľ by vás zaujímalo, akého záporáka by sme mohli vidieť vo filme Black Panther 2, určite klikajte na náš článok

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -