Bude sólovka Black Widow plná krvi, nahoty a nadávok? Konečne poznáme odpoveď!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Za celú históriu Marvelu sme mali iba pár možností pozrieť si film plný krvi, nahoty či nadávok. Pre menej znalých, na film s hodnotením R môže ísť mládež do 16 rokov iba v sprievode dospelej osoby. Taký Deadpool či Logan však boli úspešnými medzi rôznymi vekovými kategóriami, pričom boli pre Marvel veľkým riskom.

V samotnom Marvel Cinematic Universe takýto risk ešte nepodstúpili, keďže žiaden z ich 20 filmov zatiaľ neprišiel s hodnotením R. Asi mesiac dozadu začali kolovať fámy o tom, že prvým R-kovým filmom v MCU bude práve sólovka Black Widow, ktorú by sme si mali pozrieť už v máji roku 2020.

Film Black Widow s hodnotením R?

Pôvodné informácie hovorili, že Marvel seriózne uvažuje nad R-ratingom filmu Black Widow. Hodil by sa jej viac „dospelý“ film, v ktorom by prelievanie krvi nebolo problémom? K tejto situácii sa konečne vyjadril aj samotný prezident štúdia Marvel Studios, Kevin Feige. V rozhovore s portálom ComicBook.com dal jasne najavo, že sú všetky tieto informácie klamlivé a zavádzajúce.

film black widow
Zdroj: papers.co

Nikdy to tak nemalo byť. Niekto napíše, ‘Počul som, že je to R-rated!’ a potom o tom napíšu všetci. Ukázalo sa, že toto nikdy nebolo nič viac, než fáma.

Máme to teda potvrdené, sólový film Black Widow nebude obsahovať nič neprístupné deťom! Ako naznačil sám Kevin Feige, takéto nepodložené správy sa šíria len silou internetu.

Máme teda hovoriť bohužiaľ, alebo našťastie? Odpoveď na túto otázku sa asi nikdy nedozvieme. Podľa všetkého by malo ísť o špionážny film, v ktorom by sme sa mohli dozvedieť niečo viac o minulosti Natashe Romanoff a.k.a. Black Widow.

Vieme si dokonca živo predstaviť, že jej minulosť musela byť plná nepekného násilia a ruských nadávok. Na druhú stranu, tento film si predsa prídeme pozrieť kvôli Scarlett Johansson a nie kvôli tomu, že sa v ňom bude prelievať krv. Taktiež sme videli už veľa podarených špionážnych filmov aj s hodnotením PG-13.

Film Black Widow privíta prvú sólovú Marvel režisérku!
Zdroj: blogboard.net

O filme toho zatiaľ veľa nevieme, pričom nebol ani oficiálne potvrdený štúdiom Marvel Studios. Je ale verejne známe, že sa o réžiu postará vôbec prvá samostatná režisérka Marvelu, Cate Shortland. Scenár od Jac Schaeffer je už nejaký ten piatok dokončený a aktuálne sa čaká už iba na začiatok natáčania. Ako som písal vyššie, film by sme si mohli pozrieť už v roku 2020.

Tešili ste sa, že by film Black Widow prišiel do kín s hodnotením R? Myslíte si, že by tak fungoval oveľa lepšie? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -