Stáva sa konečne film Black Widow skutočnosťou? Scenár bol napísaný a projekt momentálne čaká na zelenú

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Film Black Widow je na dobrej ceste!

Sólový film Black Widow, o ktorom sa hovorí už niekoľko rokov, sa pravdepodobne pohol o obrovský krok vpred. Nové správy totižto tvrdia, že Marvel uviedol daný projekt do aktívneho vývoja a spoločne na tom pracujú so scenáristkou Jac Schaeffer. Prezident tejto gigantickej spoločnosti si počas dovolenky sadol s hlavnou herečkou filmu a mali sa dohodnúť na plánoch do budúcnosti. Spočiatku to nevyzeralo ružovo, no podľa všetkého sa tento projekt zaradí medzi tie, ktoré dostanú zelenú.

Zdroje taktiež tvrdia, že scenár by mal byť už napísaný, ale stále je to všetko v najskorších štádiách vývoja, nakoľko film stále čaká na súhlas štúdia. No aj takáto novinka nás určite potešila, pretože sme konečne dostali nejaké novinky ohľadom nadchádzajúceho filmu. Fanúšikovia Black Widow na tento moment čakajú už dlhú dobu a to presne od momentu, kedy sa táto postava objavila vo filme Iron Man 2. A nakoľko sa blíži posledná fáza MCU, určite nastal čas urobiť pohyb a posunúť projekt na novú koľaj.

zdroj: youtube

Jac Schaeffer je známa hlavne pre jej čierny zoznam skriptov k filmu The Shower, čo je sci-fi komédia o mimozemskej invázii v ktorej si zahrá herečka Anne Hathaway. Taktiež pracuje na scenári k filmu Nasty Women, čo je pripravovaný remake filmu Špinaví, prehnití grázli (1988).

Black Widow si určite samostatný film zaslúži

Ako som už spomínal, Scarlett Johansson sa v úlohe Black Widow objavila po prvýkrát v roku 2010, kedy sme si jej herecký talent mohli vychutnať vo filme Iron Man 2. Od toho momentu si zahrala vo všetkých Avengers filmoch, rovnako ako aj vo filme Kapitán Amerika: Zimný vojak a Kapitán Amerika: Občianska vojna. Herečka údajne dostala zmluvu až po ukončenie filmu Avengers 4, takže štúdio s ňou určite nejaké tie plány má. Otázkou však je, že aké.

Objaví sa jej samostatný film niekedy po období vypustenia filmu Avengers: Infinity War? Alebo si budeme musieť počkať až niekoľko rokov? Nastane jej čas po epickom súboji s Thanosom? Bohužiaľ, nič zatiaľ nebolo potvrdené a tak môžeme len bádať. No všetko sa posúva tým správnym smerom a len čas ukáže, kedy sa začneme oficiálne tešiť z pripravovaného filmu.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -