Vin Diesel ako neľútostný pomstiteľ v druhom traileri na film Bloodshot

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

V poslednej dobe akoby sa roztrhlo vrece s filmami o superhrdinoch. Štúdiá Marvel Studios a DC vydávajú svoje filmy pravidelne každý rok. Sú to už dva veľmi obsiahnuté filmové vesmíry, ktoré tu s nami fungujú už niekoľko rokov. Film Bloodshot je však úplne prvý titul z úplne nového filmového vesmíru. Bude mať rovnaký úspech ako jeho predchodcovia?

Film Bloodshot dostáva druhý trailer

Vydavateľstvo komiksov s názvom Valiant má za sebou už veľmi bohatú históriu. Zaujímavé, často nevídané príbehy by však konečne mohli priviesť aj na filmové plátna. To ale všetko závisí len a len od úspechu pilotného filmu novej ságy o superhrdinoch. Čo nám odhaľuje druhý trailer?

O čo vo filme pôjde?

Dej filmu Bloodshot sa bude točiť okolo vojaka Raya Garrisona, ktorého stvárňuje ostrieľaný akčný herec Vin Diesel. Ray pri jednej z jeho misií zomrel. Postarala sa však oňho organizácia na čele s doktorom Hartingom, ktorého stvárňuje Guy Pearce. Implantuje do Raya nanotechnológiu a z neho sa stane človek, ktorý má superschopnosti.

Trailer nám ukazuje viac scén s Vinom a postupne nám aj odhaľuje všetky jeho schopnosti. Mimo super sily a rýchlosti si dokáže zregenerovať tvár po výstrele s brokovnicou. V čom je teda háčik?

film Bloodshot
Zdroj: honknews.com

Doktor Harting ho núti, aby pre nich pracoval ako ich super vojak a zabíjal pre nich na povel. Mimo toho sa však Rayovi vracajú späť spomienky na život predtým a pomaly si uvedomuje, že Harting nie je tak dobrý, ako sa na prvý pohľad zdá. Dosť tomu napomáha aj fakt, že mu do mozgu vložil falošné spomienky.

Vin Diesel už má nejaké tie skúsenosti s filmami o hrdinoch. Doteraz sa však predstavil len ako Groot z MCU. Preto si teraz celý film ukradne len pre seba a uvidíme, že či to bol správny začiatok nového filmového vesmíru. Film Bloodshot by k nám mal doraziť už tento rok a to 13. marca 2020. Mimo toho sa na Vina môžeme tešiť aj v pokračovaní kultovej ságy Rýchlo a zbesilo, ktorej deviaty diel by sme mali vidieť už tento rok.

Tešíte sa na film Bloodshot? Ste radi, že sa kormidla chytil Vin Diesel? Napíšte nám to do komentárov!

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -