Rami Malek hviezdi ako Freddie Mercury v ďalšom traileri na životopisný film Bohemian Rhapsody!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Bohemian Rhapsody, The Show Must Go On alebo I Want To Break Free. Toto je iba zlomok zo všetkých legendárnych skladieb, ktoré nám priniesla ikonická skupina Queen. A čím by bola táto rocková skupina bez ich frontmana Freddie Mercuryho? Každopádne, svoj životopisný film už majú mená ako Eminem alebo Tupac. Ten správny čas však konečne prišiel aj na skupinu Queen, ktorí koncom tohto roka dostanú film Bohemian Rhapsody. A ako už určite viete, talentovaný herec Rami Malek (Mr. Robot) sa predstaví ako Freddie Mercury. Pôvodným režisérom filmu bol Bryan Singer (séria X-Men), no ten bol počas produkcie vyhodený a nahradený Dexterom Fletcherom (Orol Eddie). Singer však v záverečných titulkoch ostane označený ako režisér.

Spoznajte kapelu Queen v prvom traileri na Bohemian Rhapsody!
Zdroj: ew.com

Film Bohemian Rhapsody prichádza s novým trailerom!

Film, ktorý bude sledovať neuveriteľný vzostup a slávu tejto skupiny, má na starosti štúdio 20th Century Fox. Tí nám včera priniesli nový trailer, ktorý sa ponára hlbšie do Freddieho osobného života. To sa samozrejme spája aj s jeho sexualitou a následnou smrťou, ktorú spôsobilo onemocnenie AIDS. Samotným vyvrcholením filmu by mohlo byť ich nezabudnuteľné vystúpenie na hudobnom festivale Live Aid. Ako vieme už zo samotného traileru, preskáčeme si všetkými najznámejšími hitmi, ktoré pre film produkovali gitarista Brian May a bubeník Roger Taylor (zo skupiny Queen). Pozrieme sa na nahrávanie dnes už legendárnych piesní, na potíčky so štúdiom ohľadom ich hudobného štýlu a samozrejme, na ich fantastické koncerty.

Scenár pre film napísal Anthony McCarten, ktorý sa minulý rok postaral aj o úspešný film Najtemnejšia hodina. Okrem Rami Maleka uvidíme vo filme mená ako Aidan GillenTom HollanderLucy BoyntonBen HardyGwilym LeeJoseph MazzelloAllen Leech, a Aaron McCusker. Do slovenských kín sa film dostane už 1. novembra 2018!

Tak čo, myslíte, že Rami Malek zvládne dôležitú a nejednoduchú úlohu Freddie Mercuryho?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -