Borat 2 sa stáva realitou. Sacha Baron Cohen v tajnosti natočil pokračovanie ďalšej kontroverznej komédie

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Áno, je to pravda. Ikonická postava Borata sa vracia a posledné príspevky na sociálnych sieťach už dávnejšie naznačili, že Sacha Baron Cohen niečo chystá. K dnešnému dňu to máme aj potvrdené a scenárista/herec skutočne pracuje na filme Borat 2, ktorý by mal byť už údajne natočený.

Podľa informácií sa v hlavnej úlohe opäť predstaví Cohen v podobe reportéra z Kazachstanu. V skratke nám to tvorca opísal ako „Cohen hrá Borata, ktorý hrá Cohena.“ Ale čo môžeme od pokračovania očakávať?

Borat 2
Zdroj: rollingstone.uol.com

Borat 2 prichádza s úplne novým šialeným príbehom

Herca ešte dávnejšie spozorovali v prestrojení ako jazdí po kalifornskej pláži, a to nie je zďaleka všetko. Začiatkom roka bol Cohen prezlečený za country speváka, keď sa snažil infiltrovať na pochod za ľudské práva vo Washingtone. Ďalšie nedávne zistenie odhalilo Cohena aj v kostýme Bruna, ktorého stvárnil ešte v roku 2009. Takto znie stručný opis deja, ktorý by sa mal dostaviť v nadchádzajúcej splátke plnej komédie a nevhodných vtipov:

„V pokračovaní si Borat myslí, že je veľkou filmovou hviezdou po tom, čo ho preslávil úspech pôvodného filmu z roku 2006. No po čase cíti obavy a snaží sa skryť pred verejnosťou. Predstiera, že je niekto iný a stretnutia s ľuďmi vykonáva už len inkognito.“

Borat 2
Zdroj: gamesradar.com

Na akej streamovacej službe si pozrieme pokračovanie Borata?

Momentálne ostáva nejasné kto stojí za pokračovaním, či už ide o streamovaciu službu alebo tradičné filmové štúdio. Pôvodného Borata zrežíroval Larry Charles spoločne s producentom Jayom Roachom.

Nezabudnuteľná komédia si do dnešného dňa zarobila pôsobivých 262 miliónov dolárov, pričom celkový rozpočet tvoril len 18 miliónov. Aj preto sa Borat považuje za absolútnu ikonu medzi komikmi, pri ktorom na Rotten Tomatoes svieti zaslúžené hodnotenie 91%.

Sacha Baron Cohen sa už v minulosti snažil uspieť s filmami ako Bruno alebo Diktátor, ktoré kritici taktiež považujú za komerčne úspešné. Takže podľa všetkého by nemal mať Borat 2 problém nájsť svoje zázemie, kde si budeme môcť vychutnať nový filmový počin aj my. To je pre zatiaľ všetko a na dalšie informácie ohľadom nadchádzajúceho pokračovania si budeme musieť ešte chvíľu počkať.

Čo hovoríte na film Borat 2, ktorý bol už údajne dotočený? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch.

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -