Vieme, kedy sa kazašský reportér Borat vráti v pokračovaní. Film Borat 2 si pozrieme online

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pripravte sa, komický kazašský reportér Borat sa vráti ešte tento rok. Pred pár mesiacmi bol herec a komik Sacha Baron Cohen zahliadnutý pri nakrúcaní pokračovania v americkom Los Angeles. O vývoji pokračovania v tom čase neexistovali žiadne oficiálne informácie, takže celé nakrúcanie prebehlo v tajnosti.

Neskôr prišli správy o tom, že film Borat 2 je úspešne dokončený a dokonca prebehli aj testovacie premietania. To môže znamenať jediné – vydanie je blízko, prísť by malo už tento rok. Celé to zaklincovalo odhalenie názvu, ktorý je ešte absurdnejší a dlhší ako pri prvej časti, pozostáva zo skoro 20 slov.

Vydanie pred prezidentskými voľbami

Pôvodný film z roku 2006 niesol v slovenskom preklade názov Borat: Nakúkanie do ameryckej kultúry na objednávku slavnoj kazašskoj národa. A teraz sa podržte, pretože pokračovanie pomenovali Borat: Gift of Pornographic Monkey to Vice Premiere Mikhael Pence to Make Benefit Recently Diminished Nation of Kazakhstan. Už názov jasne naznačuje, že pokračovanie bude niesť politický podtón. A naozaj sa tak stane.

Vydanie je totiž naplánované na koniec októbra, teda tesne pred Volebným dňom v Spojených štátoch amerických (3. november). Celá produkcia trvala veľmi krátko a nakrúcalo sa s malým tímom, pretože Baron Cohen chcel stihnúť vydanie práve pred prezidentskými voľbami.

Kde si film Borat 2 pozrieme online?

Keďže vydanie v kinách neprichádza v aktuálnej svetovej situácii do úvahy, na rad prichádzajú streamovacie služby. Niekoľko zdrojov uvádza, že o práva na distribúciu filmu mali záujem všetky veľké platformy. Spomínané testovacie premietania mali slúžiť práve potenciálnym kupcom. Víťazom sa nakoniec stal Amazon, takže film Borat 2 uvidíme online na streamovacej službe Amazon Prime Video, ktorá je dostupná aj na Slovensku. Bohužiaľ, na ikonický český dabing môžu fanúšikovia zabudnúť.

Vyššie nájdete priložený prvý teaser, zatiaľ bez presnejšieho dátumu vydania. O všetkých novinkách ohľadom filmu vás samozrejme budeme ihneď informovať. Poznáme však aspoň oficiálnu synopsu príbehu, ktorú si môžete prečítať nižšie.

“V pokračovaní si Borat myslí, že je veľkou filmovou hviezdou po tom, čo ho preslávil úspech pôvodného filmu z roku 2006. No po čase cíti obavy a snaží sa skryť pred verejnosťou. Predstiera, že je niekto iný a stretnutia s ľuďmi vykonáva už len inkognito.”

Tešíte sa na to, že si film Borat 2 pozrieme online už koncom októbra? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: movieweb.com, collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -