Žiaden film Breaking Bad, iba veľká reklamná kampaň na alkohol?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Väčšinou sme poslovia dobrých správ, no dnes to vôbec nevyzerá ružovo. A už vôbec nie modro. Legendárny seriál Breaking Bad o varení modrého metamfetamínu skončil piatou sériou v roku 2013. Do novomexického mestečka Albuquerque sme sa odvtedy vrátili prostredníctvom seriálu Better Call Saul, ktorý bude piatou sériou pokračovať už v roku 2020.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Najväčšiu radosť ale všetkým fanúšikom spravili informácie o pripravovanom filme, ktorý pripravuje stanica AMC. Ten by sa mal zamerať na Jesseho Pinkmana, ktorý sa na konci seriálu konečne dostal na slobodu. Mal by vyrozprávať príbeh uneseného muža a jeho cesty za slobodou. Je možné, že sa vráti aj legendárny Walter White a.k.a. Heisenberg?

Film Breaking Bad alebo reklama na alkohol?

Samozrejme, úplne posledný záber finálnej epizódy mieril na mŕtve telo Waltera, dokonca obkľúčené políciou. Je teda jasné, že ani geniálny Heisenberg nesfalšoval svoju smrť. Vo filme sa však môže ukázať prostredníctvom flashbackov, alebo teda spomienok z minulosti. Kedy si však konečne pozrieme film, ktorý údajne nadviaže na koniec seriálu?

Veľkú nádej nám dali obaja hlavní predstavitelia, ktorí na svoje sociálne siete zdieľali už tri zaujímavé fotografie s ešte zaujímavejšími popismi. Prvá prišla pred dvoma týždňami a videli sme na nej dvoch oslov s popisom „Soon“, teda čoskoro. Druhú sme videli o týždeň neskôr a bol na nej ako Jesse Pinkman, tak aj Walter White.

Popis hovoril jasne – „Even sooner“ alebo ešte skôr. Na čo teda mohli narážať? Že sa už čoskoro dozvieme dátum vydania, alebo nebodaj uvidíme samotný trailer? Každopádne, včera od oboch hercov prišla tretia fotka, ktorá nás poriadne zmiatla. Na nich vidíme hercov vychutnávajúc si nejaký druh nápoja. Obe fotky prišli s popisom „A collaboration so smooth you can taste it. 24 hours people!“ V preklade:

Spolupráca tak hladká, že ju môžete cítiť. 24 hodín ľudia!

Na sociálnych sieťach sa teda ihneď spustili veľké debaty. A existujú iba dve možnosti. Buď už dnes okolo 19:00 uvidíme niečo ohľadom Breaking Bad filmu, alebo… Alebo ide o jednu veľkú reklamnú kampaň na nejaký druh alkoholu. Tequila? Whiskey? Radšej to ani nechceme vedieť. Takéto ťahy totiž Hollywoodu nie sú vôbec cudzie.

Pamätáte si napríklad na falošné trailery na pokračovanie Krokodíla Dundeeho? Koniec koncov išlo iba o jednu veľkú reklamu na Super Bowl. Majú teda herci na mysli spoluprácu s nejakou značkou, alebo naozaj medzi sebou? Profil herca Aarona Paula na stránke IMDb našťastie hovorí, že naozaj natáča „Nepomenovaný Breaking Bad Film„.

Pokiaľ je to naozaj tak, tak sa už dnes večer dozvieme celú pravdu! Čo myslíte, naozaj uvidíme niečo spoločné s filmom?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -