Filmové spracovanie seriálu Breaking Bad realitou! Začne sa záhadný projekt natáčať ešte tento mesiac?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Film Breaking Bad skutočnosťou!

Ukáže sa niekedy film Breaking Bad na striebornom plátne? Zatiaľ nebolo nič potvrdené, ale tvorca Vince Gilligan a niektorí herci v tom majú jasno. Najnovšie správy hovoria o tom, že sa snímka posúva vpred a všetci sú pripravení začať natáčanie. Takéto niečo je pre fanúšikov seriálu skvelou novinkou a otázka je jednoznačná: Bude príbeh pokračovať tam, kde skončilo finále, alebo sa môžeme tešiť na niečo úplne nové?

Film nesie názov Greenbrier a natáčanie je naplánované v neskorších novembrových dňoch. Populárna séria teda dostáva novú úroveň, pričom projektu sa ujalo štúdio Sony Pictures. Len pre zaujímavosť, oba seriály Breaking BadBetter Call Saul patria pod produkciu štúdia Sony Pictures Television.

10-ročné výročie Breaking Bad
Zdroj: youtube.com

Čo všetko vieme o záhadnom projekte Greenbrier?

Natáčanie sa začne pravdepodobne koncom tohto mesiaca a produkcia filmu by mala ukončiť svoju činnosť naprieč februárom. Príbeh by mal sprevádzať útek uneseného muža a jeho úlohy k tomu, aby sa dostal slobodu. Znamená to, že sa dočkáme pokračovaniu dobrodružstva Jesseho Pinkmana, ktorý je od konca série na úteku? K filmu sa taktiež vyjadril aj herec Aaron Paul, ktorý by si svoju úlohu veľmi rád zopakoval. Či sa máme pripraviť na pokračovanie toho, kde sme skončili vo finále seriálu – to je zatiaľ tajomstvom. Stanica AMCVince Gilligan nám zatiaľ nič neprezradili a je pravdepodobné, že niečo takéto si nechajú ešte dlhú dobu pre seba.

produkcia štvrtej série seriálu Better Call Saul
Zdroj: digitalspy.com

Táto 5-ročná púť stojí určite za pozretie a postavu Waltera Whitea na konci čaká to, na čo sa pripravoval dlhú dobu. Je nízka pravdepodobnosť, že Walt sa vo filme zo sveta Breaking Bad ukáže. Ako to celé dopadne, sa dozvieme až postupom času. Do tej doby s nami ostaňte naladení pre viac informácií!

Zdroj: thr.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -