Captain America 4 sa stáva realitou. Ktoré povedomé meno si navlečie legendárny štít a oblek?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Do sveta MCU prichádza pre všetkých komiksových fanúšikov skvelá novinka. Herec Anthony Mackie, ktorý naposledy zahviezdil v seriáli The Falcon and The Winter Soldier, si opäť oblečie kostým jedného z najobľúbenejších superhrdinov vo filme Captain America 4.

Kevin Feige momentálne drží všetky detailnejšie informácie v tajnosti a tak stále nevieme, či sa po boku Mackieho ukáže aj dlhoročný parťák Sebastian Stan v úlohe Buckyho Barnesa. Nepoznáme ani oficiálny názov filmu, ale všetko by nám mohol Marvel odhaliť niekedy v blízkej budúcnosti.

Anthony Mackie Captain America 4
Zdroj: hypebeast.com

Anthony Mackie si zahrá hlavú úlohu vo filme Captain America 4

Na scenári sa bude podieľať scenárista seriálu The Falcon and The Winter Soldier Malcolm Spellman. Ruku do diela pridá aj Dalan Musson. Kto zasadne do režisérskeho kresla je zatiaľ otázne, ale od Marvelu sa žiadneho fiaska báť určite nemusíš. Nepoznáme ani herecké obsadenie, ako ani to, kedy by mohla začať produkcia.

„Včera som to zistil v obchode. Pokladník menom Wade hovorí: „Hej, je to fakt pravda?!“ Povedal som mu: „Nič som zatiaľ nepočul.“ A práve to mám na práci pre Marvel tak veľmi rád. Zavolajú vám a povedia: „Príď do LA. Chceme ti niečo povedať.“ Som z toho naozaj nadšený. Sú to tí istí ľudia, s ktorými pracujem už 8 rokov,“ povedal nadšene Anthony Mackie v rozhovore pre Deadline.

Stále však pretrvávajú fámy, že Chris Evans s úlohou Captaina Americu ešte nadobro neskončil. Vraj by sa mal objaviť v úlohe Stevea Rogersa v samostatnom filme, ale nič zatiaľ potvrdené nebolo. Informáciu nedokázal potvrdiť ani samotný herec, ktorý zatiaľ o ničom nevie. No môže nás tešiť aspoň fakt, že Sam Wilson bude určite novým Captainom Americom.

Je podľa teba Anthony Mackie najlepším kandidátom pre hlavnú úlohu vo filme Captain America 4? Názor nám môžeš zanechať dole v komentároch.

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -