Hovorí vám niečo film Chvenie? Pripravte sa na poriadnu hororovú komédiu!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Možno vám tento film nič nehovorí, ale čoskoro sa dozviete viac. Najviac by sa mali pripraviť milovníci príšer a možno aj „béčkových“ filmov. O čom je reč? Film Chvenie sa totižto dočká už šiesteho filmu a my vieme viac.

Herec Michael Gross, ktorý si zahral vo väčšine týchto filmov oznámil na svojom Facebook profile zaujímavý novinku. Štúdio Universal dalo projektu zelenú a tak na svetlo sveta príde ďalšia hororová komédia. Filmu by sme sa mali dočkať začiatkom budúceho roku a natáčanie sa začalo ešte len teraz. Dokážu to stihnúť za tak krátku dobu? Otázok je veľa, avšak jedna je najdôležitejšia. Dočkáme sa filmu aj v kinách? Nič nie je nemožné, ale zatiaľ to vyzerá tak, že sa ho dočkáme len na Netflixe. Prečítajte si, čo Michael Gross prezradil vo svojom príspevku.

Fotka, ktorú uverejnil na svojom Facebook účte Michael Gross, zdroj: facebook.com

„Štúdio Universal Hollywood mi povedalo, že predbežný dátum vydania filmu Chvenie 6 bude 30. januára 2018. Oceňujem, že mnohí by ste chceli film vidieť skôr, ale nejde to. Určite vám však budem posielať fotky z natáčania.“

Kedy to celé začalo?

Určite niektorí z vás o tomto filme počujú prvý krát. Niet divu, všetkých päť predchodcov totižto nepatrí medzi tie najkvalitnejšie filmy. Avšak svoje čaro to má a určite v nich nájdeme aj poriadnu dávku humoru. Asi najlepšie dopadol pôvodný film z roku 1990. Ten si zo sebou odniesol kladné hodnotenia a pozitívne ohlasy. Niet divu, že sme sa dočkali pokračovania. To však už nebolo tak dobré ako prvý diel a celý tento projekt sa posunul o level nižšie. Aby nebolo málo, v roku 2003 vznikol aj seriál. Od jednotky prešlo už 27 rokov a čoskoro sa dočkáme nového dobrodružstva. Podľa všetkého to bude naozaj zaujímavé.

Červy sa vrátia a bude sa určite načo pozerať! zdroj: bloody-disgusting.com

Tuctový dej

Burt Gummer (Michael Gross) a jeho syn Travis Welker (Jamie Kennedy) sa ocitnú vo veľkých problémoch. Spoločne sa poberú do Kanady, kde prídu vyšetrovať sériu smrtiacich útokov obrovských červov. Burt začína mať podozrenie, že tieto červy, inak nazývané ako Graboidi, používajú tajné zbrane. Ale skôr ako dokáže svoju teóriu, do krvi sa mu dostane jed a ostáva mu posledných 48 hodín života. Jeho jedinou nádejou je vytvoriť protilátku, na ktorú bude potrebovať niečo špeciálne. Podarí sa im dostať na základňu Graboidov a zachráni svoj život?

Film Chvenie 6 pod svoje krídla zobral režisér Don Michael Paul, ktorý už režíroval predchádzajúci piaty film. Oficiálneho názvu filmu sme sa ešte nedočkali, ale ten by sa mohol ukázať už čoskoro. Či sa naozaj dočkáme premiéry 30.januára 2018 je naozaj otázne. Sám som zvedavý ako to stihnú a určite sa na tento počin teším.  

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -