Nepomenovaný film Cloverfield 3 sa opäť odkladá, no tentokrát s presným dátumom vydania!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pokiaľ nepoznáte sci-fi/horor série Cloverfield, určite by ste to mali napraviť. Prvú časť, Cloverfield: Monštrum, nám totižto ešte späť v roku 2008 priniesol výborný režisér Matt Reeves (Planéta opíc). Rok 2016 nám zas priniesol nepriame pokračovanie série s názvom 10 Cloverfield Lane od režiséra Dana Trachtenberga. Ja osobne som si túto časť viac užil práve kvôli komornejšej atmosfére a zaujímavej zápletke. Druhé pokračovanie série, zatiaľ nepomenovaný film Cloverfield 3 je však vo výrobe už pár rokov. Snímku sme pôvodne poznali pod menom God Particle a mali sme ju vidieť ešte vo februári roku 2017. Neskôr bol film presunutý na október 2017 a potom posunutý zas na 2. február 2018. Teraz však film pozná ďalší dátum premiéry.

Zdroj: screenrant

Film Cloverfield 3 dostal ďalší dátum premiéry

Štúdio Paramount Pictures oznámilo, že si Cloverfield 3 nakoniec pozrieme 20. apríla 2018. Premiéra sa tak posúva iba o pár mesiacov, no dúfame, že sa už znova meniť nebude. V teň deň bude v kine stáť proti filmovej adaptácii hry Rampage, v ktorej hrá hlavnú rolu Dwayne Johnson. O produkciu Cloverfieldu sa rovnako ako pri prvých dvoch dieloch postará legendárny J.J. Abrams. Vo filme uvidíme mená ako David Oyelowo (Interstellar), John Krasinski (The Office), Elizabeth Debicki (The Man From U.N.C.L.E.), Gugu Mbatha-Raw (Beyond the lights), Chris O’Dowd (The IT Crowd), Ziyi Zhang (Hidden Dragon) alebo Daniel Bruhl (Captain America: Civil War).

O réžiu tretieho Cloverfieldu sa postará Julius Onah (The Girl Is in Trouble). Je zaujímavé, že dátum premiéry je už o pár mesiacov a my sme zatiaľ nevideli žiaden prínos k filmu, dokonca ani jeho vlastný názov a oficiálnu synopsu. Avšak čo zatiaľ vieme je to, že príbeh sa odohráva v blízkej budúcnosti vo vesmíre. Tím astronautov učiní hrôžostrašný objav, vďaka ktorému začnú spochybňovať samotné princípy reality a ich existencia sa dostane do ohrozenia. Pokiaľ sa o filme chcete dočítať viac, určite klikajte na toto vlákno.

Mohlo by sa ti páčiť

2 COMMENTS

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -