Pokračovanie série Cloverfield si môžete pozrieť už teraz! Odhalil to prvý trailer počas Super Bowlu!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Toto pravdepodobne nikto nečakal. Včerajší Super Bowl nám okrem iného priniesol aj prvý trailer na pokračovanie série Cloverfield. Ten nám však odhalil oveľa viac, ako sme si mysleli. Prvým prekvapením bol samotný názov filmu. Pôvodne sme vás informovali o tom, že by snímka mohla dostať názov Cloverfield Station. Nakoniec sa však ukázalo, že tretí Cloverfield dostal podtitul Paradox. Potvrdilo sa nám ale iné tvrdenie – Film naozaj preskakuje premiéru v kinách a končí na Netflixe. Neuveríte však, aké prekvapenie si pre nás J.J. Abrams pripravil. Tento rok možno naozaj uvidíme až dva filmy zo série…

Cloverfield Paradox
Zdroj: 411mania.com

Trailer totižto potvrdil, že film Cloverfield Paradox bude dostupný ihneď po skončení Super Bowlu. Tak sa aj stalo, čo znamená, že novú snímku zo série si môžete pozrieť už teraz! Ktorému filmu teda patril plánovaný dátum vydania 20. apríl 2018? Išlo čisto o hru, ktorá nás mala zmiasť, alebo naozaj uvidíme tento rok ešte jeden film? Ako sme sa totiž dozvedeli pár dní dozadu, film Cloverfield 4 by mal mať svoju produkciu už za sebou. Je teda možné, že sa práve táto snímka dostane do kín? To nám pravdepodobne ukáže len čas. Teraz si však určite utekajte pozrieť film Cloverfield Paradox, ktorý si pre nás prichystal zaujímavý príbeh.

O čom je film Cloverfield Paradox?

Po snímke 10 Cloverfield Lane, ktorá priamo nenadväzovala na príbeh, sa tentokrát dočkáme zmeny. Paradox je priamo prepojený s prvým filmom od Matta Reevesa, pričom sa jeho príbeh odohráva 10 rokov pred jeho udalosťami – Vo vesmíre. Už dnes máme teda možnosť zistiť, prečo sa stali udalosti z prvého filmu a čo k nim viedlo. Všetko sa začalo pri partičke astronautov, ktorých misia sa neskôr premenila na boj o život…

Vo filme uvidíme mená ako David Oyelowo (Interstellar), John Krasinski (The Office), Elizabeth Debicki (The Man From U.N.C.L.E.), Gugu Mbatha-Raw (Beyond the lights), Chris O’Dowd (The IT Crowd), Ziyi Zhang (Hidden Dragon) alebo Daniel Bruhl (Captain America: Civil War).

film cloverfield paradox
Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -