Neuveriteľné sa stane skutočnosťou. Keanu Reeves sa v pokračovaní vráti ako John Constantine

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Film Constantine 2 oficiálne potvrdený

Už žiadne dohady ani uniknuté informácie, film Constantine 2 je oficiálne potvrdený! Štúdio Warner Bros. po akvizícii spoločnosťou Discovery dáva dokopy rozpadnuté DC univerzum. Za posledné roky sa im osvedčilo, že sólové filmy fungujú (a zarábajú) lepšie ako rozšírený filmový svet DCEU. Príkladom za všetky sú Joker a Batman – obe snímky čakajú pokračovania. Portál Deadline teraz priniesol exkluzívnu novinku, že pokračovanie dostane aj kultový Constantine z roku 2005.

Splnený sen fanúšikov? Do úlohy sa vracia Keanu Reeves, ktorý stvárnil filmového lovca démonov a okultného detektíva Johna Constantina. Rovnako sa vracia aj režisér Francis Lawrence (séria Hry o život), ktorý originálnym filmom debutoval svoju kariéru. Aktuálne pripravuje prequel k Hrám o život podľa knihy Balada o hadoch a vtáčatkách. Tiež sa upísal réžii filmovej adaptácie BioShock pre Netflix. Scenár ma na starosti Akiva Goldsman (Ja, legenda) a medzi producentskými menami sa nachádza aj J.J. Abrams (Star Wars: Vzostup Skywalkera).

keanu reeves ako constantine
Zdroj: bookidote.com

Lucifer to vedel už 2 roky dozadu

O návrate po viac ako 15 rokoch od pôvodného vydania sa šepkalo už dlhší čas. Najmä pred dvoma rokmi, kedy herec Peter Stormare, ktorý hral Lucifera, na svojich sociálnych sieťach indikoval, že sa druhý film hýbe vpred. Zatiaľ však nie sú informácie o tom, kto všetko sa z pôvodného obsadenia vráti. V tom čase si vo filme zahrali mená ako Rachel Weisz, Shia LaBeouf, Tilda Swinton, Pruitt Taylor Vince, Djimon Hounsou alebo Gavin Rossdale.

Na motívy komiksu Hellblazer bol neskôr vydaný televízny seriál Constantine, ktorý bol súčasťou Arrowverse a titulnú úlohu stvárnil Matt Ryan. Postava sa tiež mala ukázať v seriálovej novinke The Sandman na Netflixe, ale nakoniec bola vymenená za Johannu stvárnenú Jennou Coleman. Chvíľu sa tiež hovorilo o pláne rebootovať televízny seriál pre HBO Max, produkcia mala odštartovať začiatkom roka 2023. Z toho nakoniec vzišlo, aby mohol vzniknúť plnohodnotný filmový sequel.

Tiež sa tešíte, že film Constantine 2 bol oficiálne potvrdený? Aký príbeh nám podľa vás prinesie? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: deadline.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -