Filmy

Film Creed 2 sa začal oficiálne natáčať; Sylvester Stallone zdieľa video zo zákulisia!

V roku 2015 nám režisér Ryan Coogler (Black Panther) priniesol jeden z najlepších športových filmov vôbec. Pokračovanie legendárnej série Rocky Balboa nesie názov Creed a hlavnou postavou nie je nikto iný, ako syn Apolla Creeda – Adonis Creed! Toho si zahral charizmatický Michael B. Jordan, ktorý neskôr spolupracoval s režisérom na filme Black Panther a zahral si záporáka Killmongera. Už 21. novembra 2018 sa dokonca dočkáme očakávaného pokračovania – Creed 2. Cooglera na režisérskej stoličke nahradí Steven Caple Jr., no Ryan mu plne verí. Viac sa o výmene režisérov dočítate tu. Premiéra je od nás už iba osem mesiacov a tak by bolo na mieste, keby sa začalo natáčať!

film creed 2

Zdroj: bhmpics.com

Creed 2 sa začal oficiálne natáčať!

Tajne sa začalo natáčať už 17. marca, kedy sa na pľaci vo Filadelfii ukázali postavy Ivan Drago (Dolph Lundgren) a jeho syn, ktorého si zahrá boxer Florian Munteanu. Veci sa však odvtedy pohli a natáčanie je konečne oficiálne! Produkcia sa začala vo Filadelfii a na “mieste činu” sa konečne začínajú ukazovať aj hlavné hviezdy. Samotný Sylvester Stallone (Rocky Balboa) zdielal video zo zákulisia, v ktorom hovorí, akú dlhú cestu prešiel od Rockyho z roku 1976. Video nájdete priložené pod článkom. Spolu s oficiálnym začiatkom natáčania sa dokonca odhalila aj synopsa filmu!

“Život sa stal vyváženým pre Adonisa Creeda. Medzi osobnými povinnosťami a tréningom na jeho ďalší veľký zápas stojí proti výzve jeho života. Čeliť bude oponentovi, ktorý má väzby k minulosti jeho rodiny. Tento fakt iba zosiľnuje jeho hrozivý boj v ringu. Rocky Balboa je cez toto všetko po jeho strane, spolu, Rocky a Adonis budú čeliť ich spoločnému odkazu. Pokladajú si otázku za čo je hodné bojovať a zisťujú, že nič nie je dôležitejšie ako rodina. Creed II je o návrate k základom, znovu objavení toho, čo ťa spravilo šampiónom a pamätaním si toho, že kamkoľvek pôjdeš, nedokážeš uniknúť svojej histórii.”

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si zatiaľ najlepší pohľad na zloducha Taskmastera z filmu Black Widow

  FilmyOdporúčame

  Tom Hardy odhalil prvý pohľad na Woodyho Harrelsona ako Carnagea vo filme Venom 2

  Filmy

  Dočkáme sa hranej Disney rozprávky Aladin 2 oveľa skôr, ako sme mysleli?

  FilmyOdporúčame

  Ako legendárny film Čarodejník z krajiny Oz navždy zmenil kinematografiu?

  Pridaj komentár