Film Creed 2 oficiálne začal svoju produkciu spolu s príchodom prvých fotiek a videa z natáčania!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Režisér Ryan Coogler (Black Panther) nám v roku 2015 priniesol takmer bezchybný film – Creed. Pokračovanie legendárnej série Rocky sa zameralo na Adonisa Creeda (Michael B. Jordan), syna Apolla Creeda (Carl Weathers) z pôvodnej série. Očakávaného pokračovania sa dočkáme už 21. novembra 2018, no Ryan Coogler si na režisérske kreslo tentokrát nesadne. Pokiaľ chcete vedieť, prečo ho nahradí režisér Steven Caple Jr., klikajte na tento odkaz. Adonis sa vo filme Creed 2 postaví proti synovi Ivana Draga (Dolph Lundgren), ktorého si zahrá boxer Florian Munteanu. Samozrejme, na scénu sa vráti aj samotný soviet Ivan Drago, ako prezrádzajú aj prvé fotky a video z natáčania!

Film Creed 2 započal svoje natáčanie!

Presne tak, včera padla prvá klapka natáčania filmu Creed 2. Uniknuté fotky a video prezradili, že sa tak stalo práve vo Filadelfii. A kde inde by sa v tomto meste natáčalo, než pri Filadelfskom múzeu umenia na legendárnych „Rockyho schodoch„! Na pľaci sa však nenachádzal Michael B. Jordan a ani Sylvester Stallone. Miesto nich sme mali tú možnosť vidieť švédskeho herca Dolpha Lundgrena, ktorý si vo filme Rocky IV zahral sovieta Ivana Draga. Pri ňom sa nachádzal boxer Florian Munteanu, jeho filmový syn – Viktor Drago. Práve on si to v ringu rozdá s Adonisom. Sme teda naozaj zvedaví na veľký návrat Ivana Draga, ktorý na začiatku filmu Rocky IV zabil Apolla Creeda (A kvôli tomu vycestoval Rocky Balboa do Ruska za Dragom).

Michael B. Jordan, ktorý hrá Adonisa Creeda, sa na pľaci teda ešte neukázal. Na natáčaní by sa dokonca nemal ukázať ešte ďalší mesiac. Na svoju sociálnu sieť však už stihol pridať fotku, ako sa na jeho rolu pilne pripravuje. Po natáčaní filmu Black Panther (Kde si zahral Killmongera) by to však pre neho nemuselo byť také ťažké.

Back in the lab… #Creed2 W/ @booghb4life ??

Príspevok, ktorý zdieľa Michael B. Jordan (@michaelbjordan),

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -