Film Cult of Chucky bude tým najkrvavejším zo série, tvrdí režisér! Na čo sa môžeme tešiť?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Už v januári začalo štúdio Universal 1440 výrobu dlho očakávaného hororu Cult of Chucky! V tom čase nám režisér Don Mancini a herečka Jennifer Tilly priniesli pár fotografií priamo z filmu. K dnešnému dňu, film dokončuje svoju post produkciu a za nejaký čas by sa mohol ukázať aj prvý trailer. Ale skôr ako sa tak stane, režisér v jednom z rozhovorov povedal, že táto bábika Chucky bude iná ako ostatné.

„Krvavé efekty v tomto filme sú naozaj najkrvavejšie zo všetkých filmov. Nemali sme to v pláne, ale dopadlo to takto.“

Opäť sa vráti, aby nás vystrašil!, Zdroj: indiewire

Ako nás Chucky prekvapí tento krát?

V príbehu filmu sa opäť objaví Nica, ktorá si s Chuckym zažila veľa „zážitkov„. Stretnutie s bábikou prežila a dostala sa do bezpečia. Avšak tým bezpečím je ústav pre duševne chorých, v ktorom si musela odsedieť dlhú dobu. Kto by predsa obviňoval z vraždy celej rodiny „obyčajnú a milú“ bábiku. Po štyroch rokov ju lekári presvedčili, že Chucky je len klam a výplod jej fantázie. Hlavná postava sa začne zúčastňovať skupinových terapií a v tom momente sa príbeh zkomplikuje. Začne jej dochádzať, že Chucky nie je len klam a skutočne existuje. Režisér dokonca na konferencii prezradil, že film má niektoré prvky, aké sme mohli vidieť v Nolanovom filme Počiatok.

„Chucky je univerzálny charakter, ktorý môžete použiť do rôznych žánrov. Tu vzniká „mind fuck“, Chucky sa stretne s Počiatkom a zrazu máme dočinenia s partiou postáv, ktoré sú mimo nášho chápania a reality. Vidíme ich šialenstvo, ktoré spôsobujú lieky. Máme tu drogy a nakoniec hypnózy.“

Herecké obsadenie

Dočkáme sa Alexa Vincenta, ktorý sa pre film vráti ako Andy Barclay. Po jeho boku uvidíme Brada Dourifa (Pán Prsteňov: Dve veže), ktorý opäť raz prepožičia svoj hlas démonicky posadnutej bábike. Taktiež sa dočkáme aj pôvabného ženského obsadenia a to vďaka herečke Jennifer Tilly.

Nie je nádherný? zdroj: youtube.com

Oficiálny dátum vydania filmu ešte nieje známy, ale už čoskoro by sa to malo zmeniť. Dočkať by sme sa ho mohli už v tento rok v októbri. Predsa len, Halloween je to najvhodnejšie obdobie na film takéhoto kalibru. Dúfame, že už čoskoro sa dočkáme prvého traileru a vrátime sa do detských čias, kedy nám film Detská Hra spôsobovala nočné mory a plné gate (mne určite).   

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -