Film Deadpool 2 rozširuje vesmír X-Menov! Toto je každý nový mutant, ktorého uvidíme…

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Film Deadpool 2 nám predstaví nové postavy

Sú to už viac ako dva roky, čo sa aj do našich kín dostal pôvodný Deadpool. Po ohromnom úspechu a spokojných divákov, ktorým sa konečne predviedla tá správna verzia tejto ikonickej postavy, bolo zaručené, že sa dočkáme pokračovania. Film Deadpool 2 bude ešte väčší, vtipnejší a epickejší, ako jeho predchodca. A čo je na tom najlepšie? Uvidíme ho už tento štvrtok, 17. mája! Dnes vám preto predstavíme nové postavy, ktoré sa stretnú s titulným Wadeom Wilsonom (Ryan Reynolds) a prečo by sme sa na ne mali tešiť.

Zdroj: hdwallpapers.in

Cable (Josh Brolin)

Cable je komplexná postava s komplikovaným príbehom. Nie je známe, ako dobre ho spoznáme vo filme Deadpool 2. My už ho však poznáme z komiksov, kde sa zaradil medzi obľúbencov takmer každého fanúšika.

film deadpool 2 josh brolin cable
Zdroj: cbr.com

Nathan Summers sa narodil ako dieťa ikonických postáv Cyclops a Jean Grey. V komiksoch deväťdesiatych rokov predviedol vrodené schopnosti telekinézy a telepatie, ktoré z neho robia mocného mutanta. Cable ale taktiež trpí na techno-organický vírus, ktorý jeho ľavú ruku a oko premenil na kybernetické zariadenia. Väčšina jeho príbehov obsahuje cestovanie v čase, kde sa predvádza ako morálne komplexný anti-hrdina, čo určite bude zjavné aj v deji Deadpoola 2. Vyzerá to tak, že Josh Brolin po Thanosovi dostal do rúk opäť skvelú postavu!

Domino (Zazie Beetz)

Zdroj: pinterest.co.uk

Domino nie je až tak známa z komiksov, vo filme ale bude mať podstatnú úlohu. Neena  Thurman je taktiež členkou tímu X-Force a ako ste mohli vidieť v traileri na Deadpoola 2, jej superschopnosť je šťastie. To znamená, že realitu môže donútiť fungovať podľa svojho a jej pokusy sú takmer vždy úspešné.

Bedlam (Terry Crews)

film deadpool 2 terry crews bedlam
Zdroj: cbr.com

Známy herec Terry Crews sa objaví v úlohe kľúčového charakteru menom Bedlam, ktorý svoj komiksový debut zažil v roku 1998. Spolu s bojovými skúsenosťami na stôl prináša schopnosť vytvoriť elektromagnetické pole, ktoré ovplyvňuje ako stroje, tak aj ľudský mozog.

Shatterstar (Lewis Tan)

film deadpool 2 shatterstar lewis tan
Zdroj: hornet.com

Gaveedra „Shatterstar“ Seven má ešte zložitejší príbeh pôvodu, ako Cable. Po prvýkrát sa objavil v komikse z roku 1991 a teoreticky je svoj vlastný starý otec. Navyše je synom postáv Longshot a Dazzler. Vyrastal v takzvanom Mojoverse, no už teraz si môžeme byť istí, že príbeh filmu Deadpool 2 tento komplikovaný dej nenačne. Nás však zaujímajú jeho schopnosti. V komiksoch má Shatterstar ohromnú silu, rýchlosť, reflexy atď., spolu so schopnosťou liečenia, teleportácie a vytvárania tlakových vĺn.

Zeitgeist (Bill Skarsgård)

film deadpool 2 zeitgeist bill skarsgard
Zdroj: indiewire.com

Táto postava nemá obzvlášť bohatú minulosť, keďže po prvýkrát sa objavila v komikse z roku 2001, kde nakoniec aj zomrela. Keďže však Zeitgeista stvárni herec kalibru Billa Skarsgårda, môžeme očakávať, že tvorcovia filmu sa s ním dobre pohrali. V komiksoch jeho schopnosť spočíva v tom, že vie opakovane pretvárať a v ústach tvoriť kyselinu.

Surge (Shiori Kutsuna)

film deadpool 2 surge shiori kutsuna
Zdroj: pinterest.com

Oficiálne nebolo potvrdené, ktorú postavu si zahrala herečka Shiori Kutsuna. Väčší komiksoví fanúšikovia, akým som ja však predpokladajú, že stvárňuje postavu menom Surge. Tá sa po prvýkrát objavila v komikse z roku 2004. Jej schopnosť spočíva v tom, že dokáže absorbovať elektrinu, ktorú môže neskôr vypustiť v kontrolovanom štýle. Bojové scény vo filme by mala skvelo obohatiť.

Russell (Julian Dennison)

film deadpool 2 russell Julian Dennison
Zdroj: quirkybyte.com

Kto je to decko, ktoré je vlastne centrom príbehu Deadpoola 2? Vieme, že Cable je na misii zajať tohto mladého mutanta, čo môže znamenať len jedno – v budúcnosti bude veľmi silný a potencionálne nebezpečný. Spolu s jeho odhaleným menom a schopnosťou ovládať oheň však môžeme predpokladať, že toto dieťa je Russell Collins, taktiež známy ako Firefist. Tento hrdina v komiksoch nie je až taký podstatný, zdá sa ale, že vo filme si ho tvorcovia vzali do vlastných rúk. Vyzerá mocne, čo vysvetľuje príchod Cablea, ktorý tým chce predísť istej budúcej udalosti.

Čo vravíte na všetkých nových mutantov, ktorých nám predstaví film Deadpool 2? Na vlastné oči sa nám predvedú už 17. mája, kedy očakávanú novinku do našich kín prinesie spoločnosť CinemArt!

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -