FilmyNovinky

Ryan Reynolds potvrdil, či niekedy uvidíme film Deadpool 3! Zasiahne ho dohoda s Disney?

Iba týždeň dozadu sme vám písali o tom, že pripravované X-Men filmy ako Gambit, X-Force, Multiple Man alebo Kitty Pride boli zrušené. Všetkému je samozrejme na vine dohoda na odkúpení medzi štúdiami Disney a Fox, ktorá sa pomaly ale isto blíži k uzatvoreniu.

Po tohtoročných filmoch X-Men: Dark Phoenix a Noví mutanti sa tak môžete navždy rozlúčiť so sériou X-Men, ktorú ste poznali. Žiadna zmienka však nepadla o sérii Deadpool, ktorá je aktuálne zlatou baňou na peniaze. Po filme Deadpool 2 totižto bolo otázne, či sa ešte Ryan Reynolds navlečie do červeno-čierneho kostýmu pod záštitou Foxu.

Deadpool

Zdroj: www.hdwallpapers.in

Uvidíme niekedy film Deadpool 3?

Pôvodne sa dokonca klebetilo o tom, že najbližším filmom s Deadpoolom bude práve X-Force, čím by si séria dala na chvíľu oddych od sóloviek. Alebo by sme Wadea Wilsona najbližšie videli už v Marvel Cinematic Universe, kde by Xavierovu školu vymenil za základňu Avengers?

Každopádne, herec všetko objasnil počas jeho propagácie filmu Deadpool 2 v Číne. Potvrdil, že jeho tím už pracuje na filme Deadpool 3! Presnejšie sa tak stalo počas tlačovky v Pekingu, kde prezradil aj to, že sa pokračovanie vydá iným smerom. Spomenul, že chce aby sa jeho postava trochu zmenila predtým, ako bude pre divákov moc predvídateľná.

Deadpool BTS

Zdroj: ex-press.com

Z toho čo vieme sa tím tohto filmu skladá zo scenáristov Rhetta Reesea a Paula Wernicka (Deadpool, Deadpool 2). V tomto momente je otázne, kto zasadne na režisérske kreslo a či to bude opäť David Leitch. Ako však poznáme Fox, nič zatiaľ nie je potvrdené.

Pôvodné informácie hovorili, že sa režisér Drew Goddard postará o film X-Force, ktorý má prísť ešte pred tretím Deadpoolom. Je teda otázne kedy, a či vôbec tieto filmy niekedy uvidíme. Je teda naozaj možné, že narozdiel od ostatných filmov, sériu Deadpool dohoda medzi Disney a Foxom zatiaľ neohrozí? Pravdepodobne tak z nej budú šťaviť peniaze, dokým to vôbec pôjde…

Je naozaj nepravdepodobné, že by Ryana Reynoldsa zosadili z úlohy Deadpoola. Uvidíme teda, ako sa celá situácia vyvinie a určite vám dáme vedieť!

Zdroj: heroichollywood.com

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Neo a Trinity jazdia na motorke a skáču z budovy na nových videách z natáčania filmu Matrix 4

  Filmy

  V dielni Disney sa vraj vyvíja hraný film Na vlásku. Uvidíme princeznú Rapunzel a Flynna v novom rozprávkovom príbehu?

  Filmy

  Film zo sveta Call of Duty sa odkladá. Vývojári z Activision majú vraj nové priority

  Filmy

  Uvidíme vo filme Suicide Squad 2 záporáka menom Bane? Dôkazy hovoria jasne

  Pridaj komentár