Ryan Reynolds potvrdil, či niekedy uvidíme film Deadpool 3! Zasiahne ho dohoda s Disney?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Iba týždeň dozadu sme vám písali o tom, že pripravované X-Men filmy ako Gambit, X-Force, Multiple Man alebo Kitty Pride boli zrušené. Všetkému je samozrejme na vine dohoda na odkúpení medzi štúdiami Disney a Fox, ktorá sa pomaly ale isto blíži k uzatvoreniu.

Po tohtoročných filmoch X-Men: Dark Phoenix a Noví mutanti sa tak môžete navždy rozlúčiť so sériou X-Men, ktorú ste poznali. Žiadna zmienka však nepadla o sérii Deadpool, ktorá je aktuálne zlatou baňou na peniaze. Po filme Deadpool 2 totižto bolo otázne, či sa ešte Ryan Reynolds navlečie do červeno-čierneho kostýmu pod záštitou Foxu.

Deadpool
Zdroj: www.hdwallpapers.in

Uvidíme niekedy film Deadpool 3?

Pôvodne sa dokonca klebetilo o tom, že najbližším filmom s Deadpoolom bude práve X-Force, čím by si séria dala na chvíľu oddych od sóloviek. Alebo by sme Wadea Wilsona najbližšie videli už v Marvel Cinematic Universe, kde by Xavierovu školu vymenil za základňu Avengers?

Každopádne, herec všetko objasnil počas jeho propagácie filmu Deadpool 2 v Číne. Potvrdil, že jeho tím už pracuje na filme Deadpool 3! Presnejšie sa tak stalo počas tlačovky v Pekingu, kde prezradil aj to, že sa pokračovanie vydá iným smerom. Spomenul, že chce aby sa jeho postava trochu zmenila predtým, ako bude pre divákov moc predvídateľná.

Deadpool BTS
Zdroj: ex-press.com

Z toho čo vieme sa tím tohto filmu skladá zo scenáristov Rhetta Reesea a Paula Wernicka (Deadpool, Deadpool 2). V tomto momente je otázne, kto zasadne na režisérske kreslo a či to bude opäť David Leitch. Ako však poznáme Fox, nič zatiaľ nie je potvrdené.

Pôvodné informácie hovorili, že sa režisér Drew Goddard postará o film X-Force, ktorý má prísť ešte pred tretím Deadpoolom. Je teda otázne kedy, a či vôbec tieto filmy niekedy uvidíme. Je teda naozaj možné, že narozdiel od ostatných filmov, sériu Deadpool dohoda medzi Disney a Foxom zatiaľ neohrozí? Pravdepodobne tak z nej budú šťaviť peniaze, dokým to vôbec pôjde…

Je naozaj nepravdepodobné, že by Ryana Reynoldsa zosadili z úlohy Deadpoola. Uvidíme teda, ako sa celá situácia vyvinie a určite vám dáme vedieť!

Zdroj: heroichollywood.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -