Najštýlovejšia ženská lúpež je tu! Film Debbina 8 si v kine pozrieme už o týždeň…

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Film Debbina 8 v kinách už o týždeň

- Advertis

Dannyho jedenástka je legendárny film, ktoré svetlo sveta po prvýkrát uzrel ešte v roku 1960. Vtedy si hlavnú úlohu strihol Frank Sinatra (Danny Ocean). Po vyše štyridsiatich rokoch k nám dorazil remake Dannyho jedenástky (2001), kde si zahral George Clooney. Film bol taký úspešný, že vznikli dve pokračovania, ktoré zožali veľký úspech. Teraz je však čas na novú kapitolu. Do našich kín totižto onedlho príde film Debbina 8, spin-off modernej série, ktorý by ste určite nemali zmeškať!

film debbina 8
Zdroj: wallpapersite.com

V dnešnej dobe recyklovaných príbehov je príjemné vidieť snímku, ktorá priamo nadväzuje, no nekopíruje originál. Nadchádzajúca novinka Debbina 8 sľubuje novú filmovú lúpež, ktorú bude mať pod palcom sestra Dannyho Oceana. To znamená, že film si užijú ako fanúšikovia pôvodných filmov, tak aj nováčikovia, ktorí čakajú skvelú a hlavne zábavnú akciu. Teší nás hlavne to, ako sa štúdio k príbehu postavilo. Debbina 8 nám predstaví úplne iný dej so zaujímavými novými postavami, no zároveň nezabudneme na klasický originál, ktorému novinka vzdá hold. Zdá sa teda, že film uspokojí naozaj všetkých divákov!

Prišiel čas na Dannyho sestru Debbie!

Sandra Bullock si zahrala postavu Debbie Ocean, ktorá strávila viac ako päť rokov vo väzení. Ani ten čas však nepremárnila, keďže ho vyplnila prevažne vymýšľaním zložitého plánu, ako ukradnúť Toussaint – diamantový náhrdelník ohodnotený na 150 milliónov dolárov. Plánuje to urobiť počas jednej z najsledovanejších udalostí roka, prestížneho bálu Met Gala. Nezvládne to však sama a rovnako ako kedysi jej brat, aj ona si bude musieť zohnať pomocné ruky, ktoré jej pomôžu s touto nesmierne ambicióznou lúpežou.

trailer na film debbina 8
Zdroj: hdqwalls.com

„Toto je film o lúpeži a lúpežné filmy sú vždy zábavné. Ako sa dostanú preč s čímkoľvek čo ukradnú a aké srandičky sa stanú počas tejto ich cesty? Ale o čom tento film skutočne je, je týchto osem nádherných, múdrych a zábavných žien, ktoré vás zoberú na túto jazdu, napriek všetkým zákrutám a výmoľom, ktoré sa im do tejto cesty postavia.“

V novinke si zahrali samé známe ženské mená. Postavy stvárnia skvelé herečky Sandra Bullock, Cate Blanchett, Anne Hathaway, Mindy Kaling, Sarah Paulson, Awkwafina, objaví sa aj Rihanna, Helena Bonham Carter, Dakota Fanning či Olivia Munn. Navyše prídu aj Matt Damon, James Corden, Richard Armitage a ďalší. Niet čo dodať, jednoducho úžasné! O filmárskou stranu filmu sa postaral režisér Gary Ross, ktorý s Oliviou Milch spolupracoval aj na scenári. Natáčalo sa priamo v New Yorku, vďaka čomu sa môžeme tešiť na naozaj štýlové a realistické spracovanie prestížneho bálu, na ktorom sa objavia ďalšie známe celebrity.

Dannyho osmička
Zdroj: today.com

Očakávaný film Debbina 8 do našich kín už o týždeň prinesie spoločnosť Continental Film. Nezabudnite si tak poznačiť dátum 7. júna a pripojiť sa k nám na premiére!

Pridaj komentár

Mohlo by sa ti páčiť