Na Netflix príde komédia s hviezdnym hereckým obsadením. DiCaprio, Streep, Chalamet a mnoho ďalších

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Film Don’t Look Up od Adama McKaya

A to sme si mysleli, že herecký káder budúcoročného veľkofilmu Duna už nič neprekoná. No stalo sa. Režisér a scenárista Adam McKay poskladal pre svoj ďalší film tak hviezdny herecký ansámbel, že si Netflix bude musieť zobrať hypotéku len na výplatné pásky. Ak vám toto meno náhodou nič nehovorí, tak vám na začiatok musíme priblížiť jeho tvorbu.

V roku 2015 nakrútil komediálnu drámu Stávka na neistotu (The Big Short), ktorá získala Oscara za najlepší adaptovaný scenár a nominácie na ďalšie štyri zlaté sošky. V roku 2018 nasledoval životopisný film Viceprezident (Vice), tentokrát s ôsmymi nomináciami a jedným víťazstvom. Za spomenutie určite stoja aj komédie ako Bratia z donútenia alebo Hlásateľ správ: Príbeh Rona Burgundyho.

Adam McKay
Zdroj: usatoday.com

Asi toľko ku kvalitám tohto 52-ročného Američana. Teraz sa poďme bližšie pozrieť na jeho pripravovanú komédiu s názvom Don’t Look Up, ktorá už budúci rok vznikne pod krídlami streamovacej služby Netflix. Podľa dostupných informácií pôjde o sci-fi satiru, ktorá bude nasledovať dvojicu pofidérnych astronómov.

Tí sa pokúsia varovať celý svet pred veľkou hrozbou, ktorá má prísť o šesť mesiacov. Jedná sa o gigantický meteorit, ktorý ma zničiť planétu Zem a vyhubiť tak celé ľudstvo. Čo sa týka neuveriteľného hereckého obsadenia, McKay ho začal stavať okolo herečky Jennifer Lawrence (Hry o život). V máji sa k nemu pridala Cate Blanchett (Thor: Ragnarok) a začiatkom septembra aj Rob Morgan (Greyhound: Bitka o Atlantik).

Don’t Look Up
Zdroj: eltiempomonclova.mx

Hviezdny herecký ansámbel

Ale to je len začiatok. Ďalšími potvrdenými menami sú Timothée Chalamet (Duna), Jonah Hill (21 Jump Street), Matthew Perry (Priatelia), Himesh Patel (Tenet) či Tomer Sisley (Largo Winch). Z hudobného prostredia sa ukážu speváčka Ariana Grande a raper Kid Cudi. Čerešničkou na torte sú oscaroví Leonardo DiCaprio (Vlk z Wall Street) a Meryl Streep (Mamma Mia!).

O účasti DiCapria sa šuškalo už späť v apríli, kedy chcel režisér započať nakrúcanie. Plány mu však prekazila celosvetová pandémia a nebolo isté, či si potom DiCaprio nájdete v nabitom denníčku čas. Toho totiž čaká natáčanie kriminálnej drámy Killers of the Flower Moon režiséra Martina Scorseseho pre Apple. Ale nakoniec to vyzerá tak, že stíha aj film Don’t Look Up.

Čo hovoríte na toto veľkolepé, rozmanité herecké obsadenie pre komédiu Adama McKaya? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -