Film Dunkirk opäť ukazuje svoje čaro, tento krát nám predstavuje tri nové TV spoty a bannery

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Konečne sme dostali ďalší náhľad do nadchádzajúceho majstrovského diela od režiséra Christophera Nolana. Štúdio Warner Bros. si pre nás pripravilo tri nové TV spoty, aby nás viac priblížil k príbehu, ktorý sa netrpezlivo blíži do kín. Samozrejme, každá jedna ukážka sa bude týkať niečoho iného. Ako sme sa už mohli dozvedieť, dej sa bude odohrávať rovno z troch pohľadov:

Zo zeme, z mora a zo vzduchu! 

Nolan sa nám bude snažiť prerozprávať emotívny príbeh, ktorý sa odohral cez druhú svetovú vojnu vo Francúzsku. Pre spojenecké sily v Dunkirku nebolo prioritou zvíťaziť, ale prežiť. Nolan sám opísal, že v tejto bitke sa zrodilo „kolosálne víťazstvo“ aj napriek tomu, že v skutočnosti sa jednalo o vojenskú porážku. Aj z tohto dôvodu prichádza séria nových bannerov k filmu, v ktorých sa kladie dôraz na slogan „Prežitie je víťazstvo„.   

IGN v pondelok predstavilo tri nové propagačné bannery, ktoré sprevádzajú tri 15 sekundové TV spoty. Tie na vás čakajú pod článkom. Avšak ešte pred tým si vychutnajte spomínané bannery k filmu Dunkirk

zdroj: screenrant.com

V prvom TV spote si môžeme na krátky moment vychutnať Toma Hardyho ako pilota. Prvá ukážka nesie názov „Hunted“ a ukazuje nám boj o vlastný život, na ktorého konci môže prísť smrť. V druhom s názvom „Trapped“ vyzdvihujú skupinu vojakov, ktorí sa nachádzajú na potápajúcej sa lodi. V poslednom TV spote „Surrounded“ sa ukazuje postava Tommyho (Fionn Whitehead), ktorý sa nachádza v bezvýchodiskovej situácií. Zaseknutá zbraň a všade okolo lietajúce náboje od nemeckých vojakov…

Takéto niečo dokáže len samotný Nolan. 15 sekúnd. ktoré v nás dokážu vyvolať vzrušenie. Jednoducho nádhera, ktorú si nemôžeme nechať ujsť.

Dunkirk nebude druh vojnového filmu, na aký sme všetci zvyknutý. Nečakajte niečo na štýl Zachráňte vojaka Ryana alebo Hacksaw Ridge. Hodnotenie PG-13 hovorí za všetko, ale sklamanie by to určite byť nemalo. Síce je pravda, že veľká skupina ľudí je týmto sklamaná, ale Nolan určite nesklame. Ak sa všetkým podarí pochopiť podstatu tohto majstrovského diela, režisér si na svoje konto pripíše ďalší úspech. Pravdu sa dozvieme už 20.7.2017 a určite budeme pritom!    

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -