Millie Bobby Brown je sestra Sherlocka Holmesa v prvej ukážke na film Enola Holmes od Netflixu

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ďalšia iterácia najznámejšieho britského detektíva prichádza. V hlavnej úlohe ale tentokrát nebude samotný Sherlock, ale jeho mladšia sestra Enola Holmes. Ako ste sa už možno dopočuli, streamovacia služba Netflix pripravuje film Enola Holmes, adaptáciu literárnej série The Enola Holmes Mysteries od spisovateľky Nancy Springer.

Sestru detektíva stvárni mladá a talentovaná herečka Millie Bobby Brown, ktorá sa okrem seriálu Stranger Things ukázala aj vo filme Godzilla II: Kráľ monštier. Novým predstaviteľom Sherlocka Holmesa bude Henry Cavill, náš obľúbený Superman a zaklínač Geralt z Rivie. Druhého brata Mycrofta Holmesa si zahrá herec Sam Claflin (Predtým, ako som ťa poznala; séria Hry o život).

enola holmes
Zdroj: gamesradar.com

Spojenie tejto hereckej trojice znie ako veľmi silný základ na úspech. Nádejne to dokonca vyzerá aj za kamerou. Scenár má na starosti Jack Thorne, ktorý spolupracoval na tvorbe knihy Harry Potter a Prekliate dieťa alebo filmoch ako Obyčajná tvár a Radioactive. Na režisérskej stoličke sedí Harry Bradbeer, režisér oceňovaného seriálu Fleabag.

O hudobnú stránku sa postará Brit Daniel Pemberton, na konte s desiatkami úžasných soundtrackov ku filmom ako Kráľ Artuš: Legenda o meči, Spider-Man: Paralelné svety, Vtáky noci a mnohým ďalším. Na papieri tieto mená znejú úžasne, no je len otázkou času, či bude aj výsledný produkt stáť za to. Kedy sa o tom presvedčíme?

Teaser trailer na film Enola Holmes

Pôvodne sme vedeli, že sa film ukáže na Netflixe už v septembri. Na konci prvého teaser traileru, ktorý nájdete priložený vyššie, sa však jednoznačný dátum neukázal. Popis príspevku však všetkým fanúšikom detektívok ponúka jednoduchú šifru: „alone loshme reeebtpms wnettyrhitd„.

Aj bez prítomnosti Sherlocka Holmesa dokážeme zistiť, že výsledkom šifry je „Enola Holmes September TwentyThird“. To znamená, že film Enola Holmes uvidíme na Netflixe už 23. septembra 2020. Prvé zábery z filmu môžete okúsiť v spomenutom príspevku, no nepochybne sa už čoskoro dočkáme prvého plnohodnotného traileru. O jeho vydaní vás samozrejme čo najskôr informujeme.

Veríte, že Millie Bobby Brown zvládne hlavnú úlohu vo vlastnom filme? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -