Jake Gyllenhaal, Zendaya a Ansel Elgort si zahrajú v kriminálnom thrilleri z prostredia bostonského podsvetia!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Oscarový scenárista Brian Helgeland (L.A. Confidental, Mystic River) má na muške nový projekt. Najbližšie totižto napíše a zrežíruje kriminálny thriller Finest kind, v ktorom sa ponoríme hlbšie do bostonského podsvetia. Pre svoj film si uchmatol hollywoodske hviezdy ako Jake Gyllenhaal (Southpaw, Nightcrawler), Zendaya (Spider-Man: Návrat domov, Najväčší showman) a Ansel Elgort (Baby Driver, Na vine sú hviezdy). O produkciu snímky sa postará Gary Foster a Russ Krasnoff pod ich štúdiom Krasnoff/Foster Entertainment. Projekt nebude patriť pod žiadne veľké filmové štúdio, takže o financovanie sa postará firma 30WEST, zatiaľ čo sa v STXinternational postarajú o produkciu filmu. A o čom teda Finest kind vôbec bude?

Nový film Jakea Gyllenhaala
Zdroj: plejmo.com

Film Finest kind dominuje hereckým obsadením

Kriminálny thriller Finest kind si pre nás pripraví príbeh o dvoch bratoch (Gyllenhaal a Elgort), ktorí sa zapletú do nebezpečného obchodu s kriminálnou organizáciou, ktorá ich zatiahne do bostonského podsvetia. Samozrejme, tieto konania prinesú aj veľké obete, zatiaľ čo ich bratské puto podstúpi neľahký test… Producent filmu Gary Foster prezradil, že spolu s režisérom Brianom Helgelandom snívajú o natočení tohto filmu už dlhší čas. Pripraviť sa taktiež máme aj na neuveriteľnú režisérsku víziu a silný scenár, ktorý prilákal aj hviezdne obsadenie na čele s Jakeom, Anselom a Zendayou. Filmu však zatiaľ nebol priradený žiaden predbežný dátum premiéry.

Ansel Elgort ako Baby
Zdroj: i0.wp.com

Režisér mal taktiež veľké šťastie, že spomínané herecké obsadenie toho aktuálne veľa na práci nemá. Jake Gyllenhaal by sa mal objaviť vo filmovej adaptácii hry The Division po boku Jessicy Chastain, no žiadne novinky ohľadom tejto snímky sme už dlho nepočuli. Ansel Elgort by si mal zas zopakovať rolu v sérii Divergencia, pričom posledný film zo série poputuje rovno do televízie. Na druhú stranu, Zendayu čaká len natáčanie pokračovania marvelovky Spider-Man: Návrat domov, ktoré by malo začať už 28. mája.

Tak čo, tešíte sa na pripravované krimi Finest kind?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -