Warner Bros opäť posúva premiéru filmu Flash! To naozaj si ho pozrieme až takto neskoro?

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Warner Bros opäť posúva premiéru filmu Flash!

Treba tu vlastne vôbec písať o tom, že Warner Bros absolútne netuší, čo má s DC filmami robiť? Asi nie. Myslím si, že každý kto sleduje ich plány s pripravovanými filmami sa asi len chytá za hlavu. Najprv chceli byť temní, potom zas vtipní, chceli mať hneď veľké tímovky, teraz zas idú na sólovky a najnovšie už ani netušia, čo chcú robiť ako prvé. Nevedia, či niečo robiť so záporákmi alebo sa venovať hrdinom.

Vďaka novému posunu premiéry filmu Flash sme si však asi odpovedali sami. Bleskový hrdina, ktorý bol predstavený v roku 2017 vo filme Justice League si bohužiaľ bude musieť zase na svoj film počkať. Zdroje nám totiž tvrdia, že natáčať sa začne až koncom roka 2019, čo znamená, že premiéra sa týmto oficiálne presúva až na rok 2021. Viete čo je ale na tom najvtipnejšie? Pôvodne sme mali tento film vidieť už tento rok.

komiksovka flashpoint
Zdroj: syfy.com

Flash si bude musieť na svoj film zase počkať

Našťastie má však projekt na konte stále mená, ktoré tam majú byť. Režiséri John Francis Daley a Jonathan Goldstein, ktorí nám tento rok priniesli film Game Night (Nočná hra) sú na filme stále napísaní. Nevedeli by sme si totiž ani predstaviť, keby z filmu teraz odišli aj oni. Zatiaľ totiž ide o projekt, pri ktorom sa vystriedalo asi najviac či už režisérov alebo scenáristov.

Vzhľadom na to, že chce štúdio začať produkciu koncom roka 2019, chceme veriť, že majú scenár, ktorý by sa mohol použiť. V tomto bode však vôbec netušíme, či vlastne chceme aby film nejako súvisel s udalosťami, ktoré boli načaté vo filmoch Batman v Superman: Dawn of Justice a Justice League, keďže zatiaľ celý tento ich spoločný vesmír kompletne zlyháva. Dúfame však, že to veľmi nebudú riešiť ani tvorcovia, a že sa hlavne zamerajú na to, aby nám priniesli dobrý film.

Čo hovoríte na ďalšie posunutie filmu Flash? Veríte vlastne ešte tomu, že Warner Bros má s DC filmami nejaký plán? Napíšte nám do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -