Film Gambit sa začne natáčať začiatkom roku 2019! Spraví tak Fox, alebo Disney?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Pamätáte si ešte na sólový film Gambit, ktorý mal vzniknúť v hlavnej úlohe s Channingom Tatumom? Tento projekt je vo vývoji už dlhé roky, no v jednom kuse čelí rôznym produkčným problémom. Po každej pozitívnej novinke sa po ňom totižto vždy zľahne zem. Pôvodne mal na režisérskom kresle sedieť Gore Verbinski (Piráti z Karibiku: Prekliatie Čiernej perly), ktorý mal pod sebou najatý pomerne malý tím štábu. Avšak, štúdio údajne kompletne zotrelo túto posádku a začnú tak s čistým štítom. Najnovšie informácie totižto hovoria, že štúdio Fox chce film začať natáčať už budúci február v New Orleans. Chcú to totižto stihnúť ešte predtým, ako ich nadobro odkúpi Disney.

Film Gambit nakoniec naozaj vznikne!

Kto sa teda postará o réžiu? Nikto zatiaľ nebol oznámený, no producent Simon Kinberg tvrdí, že počas leta hľadali to správne meno. Dúfajú, že samotná produkcia započne ešte pred koncom tohto roka. Pri filme sa vystriedalo už niekoľko režisérov, napísalo sa viac scenárov, no mutant ostáva vždy iba jeden – Channing Tatum. Dúfame teda, že aspoň on ostane pri projekte až do samotného konca. Na druhú stranu je veľká škoda, že sa postava Gambita nepredstaví až v Marvel Cinematic Universe. Fox si túto príležitosť jednoducho nechce nechať ujsť, takže majú aktuálne v produkcii dosť veľa filmov.

zdroj: youtube.com

Ako sme vás informovali už pred nejakým časom, plány štúdia Disney sú také, že vydajú všetky Fox filmy, ktoré sú v produkcii alebo dokončené. Pokiaľ by teda produkcia Gambita vážne začala vo februári, aj keď by to bolo naozaj tesné, film by stále spadal pod Fox a Disney ho bude musieť distribuovať. Štúdio do tohto filmu totižto nalialo už neuveriteľne veľa úsilia a určite aj peňazí, takže si to nenechajú len tak ujsť.

Čo na to hovoríte vy? Ešte stále sa tešíte na Gambita v podaní Tatuma?

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -