Filmy

Film Game of Thrones? Naozaj alebo klamstvo?

krem osudu Kit Haringtona (Jon Snow) nám hlavou začala vŕtať ďalšia otázka. Bude film Game of Thrones? Britský denník Daily Star napísal, že Robert R.R Martin potvrdil film a prehlásil: “Bude film, ale ja sa ho nezúčastním. Mám veľa práce. Bude to niečo čím sa bude zaoberať HBO a David. Musím dokončiť dve knihy a stále mám toho veľa.”

Posledná kniha vydaná ohľadom  Game of Thrones série sa nazýva Dance with Dragons. K ním sa majú pridať ďalšie dve a to The Winds of Winter a A Dream of Spring, ktoré majú byť posledné. HBO série sa dosť odchyľujú od knižného podkladu a Robert R.R. Martin povedal, že tieto dve série budú na obrazovkách skôr ako stihne dopísať poslednú knihu. Krátko po tomto vyhlásení sa začala šíriť správa o filme. HBO však tvrdí, že žiadne plány ohľadom filmu zatiaľ nie sú. Okrem toho, Martin publikoval na svojom blogu správu: “Úplne nepravdivé. Nikto práve teraz nepracuje na filme. Keby aj film bol, nebolo by to o Robertovom povstaní.” Čo si máme teda teraz myslieť? Raz sa hovorí tak a raz tak.

To spadá viac v súlade s pripomienkami, ktoré nám poskytol prezident HBO Michael Lombardo. V marci totižto oznámil, že budúcnosť filmu Game of Thrones je na pochybách. Vysvetlil aj, že nie sú zatiaľ žiadne plány pre pokračovanie serií. Denník The Daily Star však uviedol, že na základe informácií, ktoré boli spočiatku skryté, by sa film mal natočiť. Film Game of Thrones by sa taktiež mal vrátiť v čase. Produkcia HBO tak konala z dôvodu začlenenia postáv, ktoré v seriály už zomreli.

The Game Of Thrones Movie: Is It Happening, Or Not? image

Nárast popularity Game of Thrones rapídne stúpol. V dnešnej dobe sa nám Game of Thrones zjavuje v rozličných podobách. Je tomu tak preto, aby mal fanúšik čo najlepší zážitok. Svet Ice and Fire nám napríklad ponúka podrobný pohľad do histórie Westeros, okolitých krajín a kultúr. Medzitým nám Telltale Games ponúka vlastný epizódny herný zážitok v rozprávaní príbehu House Forrester.  To všetko znamená, že je tu veľká rada materiálov ku Game of Thrones. Ak by mal ísť film niekedy do výroby tak si myslím, že sa je načo tešiť.

 

Po kedy budeme čakať na ďalšie informácie z tohto frontu vieme, že HBO je teraz zaneprázdnené natáčaním šiestou sériou Game of Thrones, ktorá bude mať premiéru budúci rok.  Dovtedy máme čas dohnať alebo znova pozrieť všetky série 1-5.

Branislav Petrus
About author

Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.
  Related posts
  FilmyOdporúčame

  Štúdio Warner Bros. odhalilo dátumy vydania filmov Matrix 4 a The Flash

  Filmy

  Film Šťastný nový rok ovládol kiná, je aktuálnou jednotkou návštevnosti

  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  FilmyOdporúčameTrailery

  Krásna Gal Gadot sa vracia v prvom traileri na film Wonder Woman 1984

  Pridaj komentár