Posledná skladačka od režiséra Shyamalana s názvom Glass, úspešne zakončila svoju púť a natáčanie sa oficiálne skončilo!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Jednoducho nádhera! Režisér M. Night Shyamalan nás všetkých potešil úžasnou novinkou. Netýka sa ničoho iného, ako pokračovania filmu Rozpoltený, ktorý sa zaradil medzi tie najlepšie roku 2017. Trilógia naberá na obrátkach a celý projekt sa posunul o veľký krok vpred. Viete kam? Výroba sa totižto oficiálne skončila a potvrdilo to hneď niekoľko hlavných hercov. Ešte koncom novembra sme sa na sociálnej sieti Twitter dozvedeli, že režisér strávil celé dva dni v produkčnej miestnosti, aby to celé dotiahol do úspešného konca.

„Strávil som posledné dni v editorskej miestnosti rozmýšľajúc, ktoré zábery potrebujeme získať alebo zopakovať.“

Dokončenie natáčania nám taktiež potvrdila aj herečka Anya Taylor-Joy, ktorá si vo filme Glass zahrá postavu Casey. Na svojom Instagram profile priložila fotografiu posledných záberov, ktoré nájdete nižšie v článku. K príspevku pridala nasledovné slová.

„Pred dvoma rokmi som tajne prešla okolo stanice v obrovskom kostýme medveďa, aby som „prankla“ McAvoya a ostatných členov štábu. Dnes to bol posledný deň natáčania a budem si ho pamätať navždy. Som naplnená toľkou vďakou a láskou. Spomienky, ktoré sme vytvorili v týchto dvoch filmoch sú krásne. Som naozaj šťastné dievča, tento moment som s vami chcela zdielať. Srším pýchou, radosťou a náklonnosťou.“

Aké herecké obsadenie predstaví film Glass?

Na konci predchodcu sme videli veľmi vzrušujúce prekvapenie. Na striebornom plátne sa ukázal David Dunn (Bruce Willis), ktorý začal nejednoduchý lov na beštiu menom Kevin Wendell Crumb (James McAvoy). Ten sa dostane do prítomnosti Mr. Glassa, celým menom Elijah Price (Samuel L. Jackson). Prečítajte si, čo druhý menovaný napísal pod svoj príspevok.

„Poslednú noc sme zažili neuveriteľné chvíle v @surayaphilly, kde sme ukončili párty k @glassmovie. Jedlo bolo neuveriteľné a personál (na fotke) bol fantastický.“

Film Rozpoltený si do dnešného dňa dokázal zarobil neuveriteľných 278,3 milióna dolárov. Na tejto sume by nebolo nič špeciálne, keby ju celý projekt nezískal z malého rozpočtu 9 miliónov. V najnovšom filme uvidíme návrat dvoch príbehov a ako uspeli v samotnom deji sa dozvieme až v deň premiéry. Tá je naplánovaná na 18. januára 2019. Síce nás čaká ešte jeden dlhý rok čakania, no za nejaký ten čas by k nám mohla prísť prvá ukážka. Tešíte sa?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -