Ukončí film Glass trilógiu M. Night Shyamalana, alebo bude tento svet pokračovať aj naďalej?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Ako je už dobre známe, film Glass príde do kín už v januári 2019 a zakončí trilógiu, ktorá nadväzuje na filmy Vyvolený (2000) a Rozpoltený (2016). Svet, ktorý vytvoril režisér M. Night Shyamalan bude teda pokračovať, a otázka je nasledovná. Dočkáme sa po trilógii ďalšieho pokračovania, alebo sa po filme Glass dvere navždy zatvoria?

Zdroj: csfd.cz

Bude film Glass posledným zo série?

Vzhľadom na úspech filmu Rozpoltený, ktorý sa ukázal ako pokračovanie Vyvoleného, sa posledný film zo série stal jedným z najočakávanejších filmov budúceho roka. Hollywood je momentálne posadnutý franšízami a na prvý trailer sa už nevieme dočkať. Ten by sa mal podľa všetkého ukázať na Comic-Cone v San Diegu. Takto sa o budúcnosti série vyjadrila hlavná hviezda filmu, James McAvoy, ktorý v snímke stvárnil postavu Kevina Wendella Crumba:

„Za Nighta nemôžem povedať nič. Bol by som veľmi rád a existuje určite viac možností. Pokiaľ ide o úlohy, ktoré vytvoril, tak existuje šanca. Ale z iného hľadiska to všetko bude závisieť od toho, ako sa bude cítiť.“

James McAvoy sa zdá byť naozaj šťastný, že môže pokračovať v skúmaní nových osobností svojej postavy. V rozhovore padla otázka aj na režiséra. Jednalo sa samozrejme o film Glass a Shyamalan odpovedal následovne:

„A čo keby sme sa tejto otázke spoločne vyhli? Na vašu otázku neexistuje správna odpoveď. Pozrite, mám dva nové nápady, tak to určite napíšem. Glass je jediným filmom, ktorý som kedy spojil s iným. Rád tvorím nové veci a skúmam nové farby, takže toto je pravdepodobne najlepšia odpoveď na vašu otázku.“

Zdroj: hdwallpapersets.com

Síce nám tvorca neprezradil nič viac, no budúcnosť je stále svetlá. M. Night Shyamalan sa konečne vydal po tom správnom chodníku a veríme, že na svet sa mu podarí priviesť ďalšiu kvalitnú snímku.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -