Film Gran Turismo vyráža dych vysokorýchlostnými zábermi. Nechýbajú David Harbour ani Orlando Bloom

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Spolupráca medzi štúdiom Sony Pictures a PlayStation Productions prináša ďalšie plody práce. Prvá ukážka z filmovej adaptácie hernej série Gran Turismo je na svete, aj keď slúži skôr ako dokrútka spoza kamery. Príbeh založený na skutočných udalostiach nám priblíži Janna Mardenborougha (stvárnený Archiem Madekwe), pretekára v ešportovom programe GT Academy. Jeho snom je, samozrejme, presadnúť od konzoly PlayStation do skutočného pretekárskeho auta. To mu splní automobilka Nissan, ktorá si všimne jeho nevšedný talent.

Hlavný predstaviteľ Archie Madekwe prezradil, že okrem automobilovej akcie máme očakávať aj „drámu“ a „love story“. Jednou zo známych tvári vo filme bude David Harbour (Stranger Things), ktorého postava môže byť potenciálne inšpirovaná Darrenom Coxom – ktorý za Nissan dohodol s PlayStationom vznik GT Akadémie. Nechýba ani Orlando Bloom (séria Piráti z Karibiku), ktorý by sa mohol ukázať ako šéf pretekárskeho tímu. Ďalšími potvrdenými menami sú Darren Barnet, Djimoun Hounsou a dokonca aj manželka Christiana Hornera (šéf Red Bull Racing), bývalá Spice Girl Geri Halliwell Horner.

V režisérskom kresle sedí Neill Blomkamp (District 9, Elysium, Chappie), čo samo o sebe zvyšuje očakávania – aj napriek tomu, že filmové adaptácie videohier sú nie vždy veľmi vydarené. Kamerové zábery vysokorýchlostných scén vyzerajú nádherne a tak sa už teraz nevieme dočkať prvého traileru.

Páčila sa vám prvá „behind the scenes“ ukážka filmu Gran Turismo? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: roadandtrack.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -