Film Green Lantern Corps napíše samotný tvorca DC komiksov, ktorý rovno potvrdil účasť dvoch milovaných hrdinov!

Nenechajte si ujsť

Filip Scherhaufer
Filip Scherhaufer
They've done studies you know... 60% of the time, it works every time.

Film Green Lantern Corps napíše samotný tvorca DC komiksov!

Síce stále netušíme, aký má vlastne Warner Bros s DCEU plán, je fajn keď o nejakom projekte konečne počujeme aj to, že sa naozaj robí. Ak by som povedal, že film Green Lantern Corps nepatril od svojho ohlásenia medzi najočakávanejšie DCEU projekty, naozaj by som klamal. Nie len, že konečne si WB bude môcť očistiť meno od hraného nepodarku menom Green Lantern z roku 2011 s Ryanom Reynoldsom, ale konečne bude môcť ukázať pravú tvár týchto fanúšikmi milovaných hrdinov s prsteňmi.

Navyše to bude skvelá príležitosť na rozšírenie celého tohto vesmíru, v ktorom sa nachádza ešte naozaj mnoho postáv aj príbehov. Po prvýkrát však máme v tento projekt skutočnú vieru, keďže do scenáristického kresla sa usadil Geoff Johns. Toto meno je veľmi známe asi všetkým čitateľom komiksov. Práve on sa totiž podieľal na nových úspešných projektoch ako New 52 ale aj Rebirth. Sám navyše vymyslel hneď niekoľko úžasných Green Lantern príbehov, ktorým vdychol nový nádych. Ide teda o perfektného znalca týchto postáv a my naozaj veríme, že svoje príbehy dokáže úspešne zadaptovať aj na filmových plátnach. Aby nás už teda navnadil, rovno potvrdil, ktorí dvaja Lanterni si vo filme vezmú hlavnú rolu.

Hal Jordan a John Stewart v animovanej podobe
Hal Jordan a John Stewart v animovanej podobe; Zdroj: greenlantern.wikia.com

Môžte sa začať tešiť, lebo skutočne budeme sledovať príbeh Hala Jordana a Johna Stewarta. Ide nepochybne o dvoch najpopulárnejších hrdinov so zelenými prsteňmi. My mu teda nehorázne držíme palce a pevne veríme, že nás nesklame aj napriek tomu, že to vo Warner Bros doteraz nemal veľmi ľahké. Pred pár rokmi bol totiž zvolený do pozície výkonného riaditeľa DC pre filmovú sekciu, avšak boj so štúdiom prehral a čoskoro aj rezignoval. Pravdepodobne zistil, že jedine ako môže tento vesmír ovplyvniť bude tak, že filmy začne vytvárať. Nech už to teda dopadne akokoľvek, film sa konečne posúva vpred. Zatiaľ je Green Lantern Corps naplánovaný na rok 2020.

Ste radi, kto sa postará o scenár pre Green Lantern Corps? Myslíte, že sa DCEU ešte dokáže spamätať? Tešíte sa na film? Napíšte nám do komentárov.

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

  1. Ja dúfam a hlavne verím že WB už dá režisérom pokoj a konečne sa dočkáme kvalitných DCEU filmov (aj keď MoS, WW a BvS sú pre mňa kvalitné), na ktoré budeme nahypovaný ako na Infinity war.. DCEU má šancu sa stáť úspešnejším universom ako MCU predsa DC charaktery sú oveľa zaujímavejšie ako Marvel

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -