Daniel Radcliffe to v traileri na film Guns Akimbo poriadne roztočí

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Dávno „zabudnutá“ hviezda Daniel Radcliffe sa od čias ukončenia filmovej ságy o mladom kúzelníkovi príliš nepresadzuje. Ako Harry Potter mal vo svete veľký potenciál. No Daniel sa uchýlil k menším béčkovým filmom a odvtedy ho je vidno len zriedka. Bude film Guns Akimbo práve ten, ktorý ho znova pošle na vrchol? 

Film Guns Akimbo prichádza s prvým trailerom

Guns Akimbo, názov, ktorý nám toho moc nenapovie. Film nedostal ani nejakú obrovskú kampaň vďaka ktorej by sme mohli vedieť o čo ide. No ak ste sa o film nezaujímali doteraz, po zhliadnutí traileru určite budete. Daniel Radcliffe je v situácii, v ktorej by sme ho nikdy nečakali. Veď presvedčte sa o tom sami!

Čo nám trailer prezrádza?

Už z traileru si môžeme všimnúť, že sa nejedná o obyčajný príbeh, ako sme zvyknutí. Dej sa bude točiť okolo Milesa, ktorý je stvárnený Danielom Radcliffeom. Miles žije ako šprt, ktorý je zavretý u seba doma a vyvíja hry. Jeho život sa však dramaticky zmení, keď sa neúmyselne ocitne ako súťažiaci v hrách o holý život.

Gang, ktorý sa nazýva SKIZM, sa zaoberá zápasmi o život v reálnom svete. Aby toho nebolo málo, všetok obsah je vysielaný naživo. Miles je ten typ človeka, ktorý uteká od problémov každodenného života.

No akonáhle sa ocitne v hre, musí svojim problémom čeliť a postaviť sa absolútnej špičke tejto hry. Dievča pod menom Nix, ktorú stvárňuje Samara Weaving, je na vrchole rebríčka tejto hry.

film guns akimbo
Zdroj: www.ign.com

Guns Akimbo je absolútne šialený

Dvojminútový trailer nám ukazuje definíciu šialenstva. Je to hektický mix, ktorý je preplnený akčnými scénami, násilím, situačným humorom a mnohými absurdnými momentmi, ktoré vám zamotajú hlavu. Ak sme len v traileri dostali takéto scény, čo dostaneme v celovečernom filme?

O réžiu filmu sa postaral Jason Lei Howden, ktorý natočil film Smrťgasmus. Na Rotten Tomatoes si Guns Akimbo aktuálne drží hodnotenie 64%. Pravda, nie je to film pre všetkých. No sme si istí, že sa máme na čo tešiť. Film by k nám mal doraziť 28. februára 2020. No ešte predtým sa uistite, že si pozriete trailer!

Tešíte sa na film s Danielom? Príde vám trailer tiež tak nadupaný? Prezraďte nám to v komentároch!

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -