Michael Myers prežil. Horor Halloween Kills prichádza s prvou ukážkou, ktorá všetko vysvetľuje

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Film Halloween Kills prichádza s prvým teaserom

Štúdio Universal Pictures oznámilo nové dátumy vydania ich štyroch hororov, ktoré museli byť odložené kvôli koronavírusu. Režisér David Gordon Green a otec série John Carpenter napísali svojim fanúšikom list o tom, že film Halloween Kills uvidíme až 15. októbra 2021, čo je až rok po pôvodnom pláne na 16. október 2020.

Rovnako sa posunulo aj ďalšie pokračovanie Halloween Ends, ktoré malo vyjsť 15. októbra 2021, no aktuálne je premiéra naplánovaná na 14. október 2022. Zároveň nás potešili prvým teaserom, ktorý vysvetľuje, ako mohol Michael Myers prežiť udalosti hororu Halloween (2018). Je teda potvrdené, že pokračovanie začne presne tam, kde skončil posledný film.

Candyman a The Forever Purge

Pôvodný dátum vydania Halloween Kills si zobral horor Candyman, ktorého produkciu má na starosti Jordan Peele a réžiu Nia DaCosta. Z 25. septembra 2020 sa tak posúva na 16. október 2020. Posledným filmom s novým dátumom vydania je ďalšia časť série Očista, The Forever Purge. Ten uvidíme presne o rok, 9. júla 2021.

Čo hovoríte na prvú ukážku na film Halloween Kills? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: ign.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -