Dwayne Johnson o filme Hobbs a Shaw 2: „Máme pár ďalších prekvapení“

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Hviezdny Dwayne Johnson vypustil do sveta nové informácie a podľa jeho slov bude film Hobbs a Shaw 2 niečo naozaj výnimočné. Či má pravdu potvrdiť nevieme, ale pevne veríme, že pokračovanie akčnej lahôdky predčí pôvodný film z roku 2019.

Johnson vystupuje vo filme pod menom Luke Hobbs a k nekonečnej akčnej sérii sa pripojil pred deviatimi rokmi vo filme Rýchlo a zbesilo 5. Od toho momentu sa stal jednou z kľúčových postáv. Do „rodiny“ sa neskôr pridaj aj Deckard Shaw (Jason Statham) a chémia týchto dvoch postáv si získala obrovský záujem divákov.

Cameo vo filme Hobbs & Shaw
Zdroj: ew.com

Bude film Hobbs a Shaw 2 len ďalším komerčným hitom?

Spin-off z roku 2019 môžeme považovať za hit, ale veľká vďaka patrí hlavnému hereckému obsadeniu. Holohlavé duo hercov miluje snáď každý z nás, no po obsahovej stránke nájdeme len priemerný scenár plný „humoru“. Môj názor však nič nezmení na fakte, že film Hobbs a Shaw si do dnešných dní zarobil krásnych 760 miliónov dolárov a pokračovanie sa dalo očakávať.

Johnson potvrdil, že druhý spin-off je už vo vývoji, ale zatiaľ je nejasné, kedy sa druhá splátka ukáže v kinách. Problémy s novým koronavírusom zasiahli aj túto franšízu a na svetovú premiéru Rýchlo a zbesilo 9 si počkáme do mája 2021. Síce sa herecké duo Johnson-Statham vo filme neukáže, no skoršie vypustenie ich spoločného celku môže uškodiť hlavnej časovej osi celej série.

Hobbs & Shaw 2
Zdroj: gamesradar.com

Čo nám prezradil Dwayne Johnson?

Počas živého vysielania na sociálnej sieti Instagram herec povedal veľa zaujímavostí. Okrem iného sľúbil, že si film Hobbs a Shaw 2 zamilujeme a potvrdil aj návrat scenáristu:

„Chris Morgan, samozrejme, že napíše scenár. Vytvorili sme veľa skvelých postáv, od herečky Vanessy Kirby, až po Idrisa Elbu. A v tejto druhej splátke máme pár ďalších prekvapení a skvelých postáv, ktoré môžeme vytvoriť. Určite si ich zamilujete. Zločinci, antihrdinovia a hrdinovia na každom kroku.“

Neostáva nám nič iné, ako netrpezlivo čakať a o informáciách ohľadom produkcie, obsadenia a príbehu vás budeme včas informovať. Vzhľadom na to, že pre-produkcia filmu štúdia Universal už pravdepodobne začala, informácie o príbehu a hereckom obsadení môžu prísť už koncom tohto leta.

Uspeje film Hobbs a Shaw 2, alebo už táto akčná séria dávno stratila svoje čaro? O vaše názory sa s nami môžete podeliť v sekcii komentárov. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -