Margot Robbie sa v prvom teaseri na film I, Tonya premieňa na kontroverznú krasokorčuliarku!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Ešte len prednedávnom sme sa dočkali prvej fotky a dnes tu už máme aj krátky teaser. Margot Robbie sa pre film I, Tonya stáva kontroverznou krasokorčuliarkou Tonyou Harding. Snímka si v septembri na Toronto International Film Festival vyslúžila od kritikov veľký potlesk a spolu s neďalekým príchodom Zimných Olympijských Hier sa ukáže aj tento film. Práve Tonya bola svetoznámou krasokorčuliarkou, ktorá súťažila na Zimnej Olympiáde v roku 1992. Jej kontroverzný príbeh je založený na fakte, že Tonya nechala svoju rivalku Nancy Kerrigan zraniť a dostať ju tak preč z Olympiády. Po tomto odhalení sa jej kariéra a reputácia začala zosypávať.

V prvom teaseri na I, Tonya vidíme, že sa film zameria ako na ľad, tak aj na jej zaujímavý a škandalózny život. Film si zrežíruje Craig Gillespie, ktorý má na svojom konte projekty ako The Finest Hours alebo Mamin frajer je postrach. Scenáristické pero tentokrát do ruky chytil Steven Rogers. Snímka dostáva na rôznych filmových festivaloch tie najlepšie hodnotenia – Margot Robbie už za rolu Tonye stihla vyhrať Gotham Award. Naozaj chválený je aj herecký výkon Allison Janney, ktorá hrá jej matku. Vo filme sa však okrem nich ukážu aj Sebastian Stan (Bucky Barnes z MCU), Bobby Cannavale (3. séria Mr. Robota), Julianne Nicholson alebo Caitlin Carver.

Film I, Tonya s prvým teaserom!

Premiéra filmu je pre New York a Los Angeles naplánovaná na 8. decembra 2017. O českej a slovenskej premiére však ešte informácie nepoznáme. 

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -