Dočkáme sa niekedy filmu Indiana Jones 5? Projekt totižto opäť zapadá prachom!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Film Indiana Jones 5 sa opäť oneskorí

A máme to tu zas. Film Indiana Jones 5 sa opäť oneskorí. Štúdiá Disney a Lucasfilm pracujú na projekte aktívne už niekoľko rokov, odkedy sa na režisérske kreslo filmu vrátil Steven Spielberg. V hlavnej úlohe nebude chýbať ani Harrison Ford, ktorý má v nadchádzajúcom filme ukončiť svoju púť kultovej postavy dobrodruha. Bohužiaľ, k dnešnému dňu sa niektoré veci opätovne zmenili. Nedávne udalosti oddialili produkciu o niekoľko mesiacov a podľa niektorých správ by to malo trvať viac ako jeden rok. Čo sa vlastne udialo?

Zdroj: projectcasting.com

Správy hovoria, že režisér má na svojich pleciach niekoľko projektov a zdá sa, že sa momentálne púšťa do filmu West Side Story, ktorý by mal byť už v pred-výrobe. Taktiež by rád natočil únos Edgarda Mortara, ktorý sa radí medzi jeho potencionálne historické drámy. Najviac však zavádza informácia ohľadom scenára, ktorý by sa mal opäť prepisovať. Scenár k filmu Indiana Jones 5 napísal David Koepp a ten by mal byť obmenený iným tvorcom, a to Jonathanom Kasdanom (Solo: A Star Wars Story).

To znamená, že výroba sa určite nezačne v apríli 2019 a štúdia budú musieť presunúť svoje plány až do roku 2020. Tým pádom sa bude meniť aj oficiálny dátum premiéry, ktorý bol stanovený na 10. júla 2020. Dočkáme sa tohto filmu až v roku 2021? Pre niektorých sa zdajú tieto správy ako nereálne a verejnosťou sa začínajú šíriť správy, že sľubované piate pokračovanie nakoniec nikdy nepríde.

Harrison Ford už nie je najmladší

Problém za problémom, ale ten najväčší sa nachádza úplne niekde inde. Herec si už svoje dni prežil a stojí za to pripomenúť, že má už úctyhodných 75 rokov. Už vo filme Indiana Jones 4 spred 10 rokov mal herec blízko k tomu, aby zavesil svoj klobúk na klinec. No povedzme si to úprimne a na rovinu. Ani mne by sa nepáčilo ukončiť kariéru po poslednom kúsku, ktorý nám tvorcovia priviedli. Kráľovstvo krištáľovej lebky sa radí medzi najhoršie z tejto série a možno aj z toho dôvodu si chce herec očistiť svoje meno. Alebo sú za tým len zárobky, ktoré by určite presahovali stovky miliónov? Ktovie, no čas sa mu už určite začína krátiť.

Zdroj: brightcove.com

Ako už vieme, po filme Indiana Jones 5 prídu rázne zmeny. Do hlavnej postavy bude totižto obsadená žena. Podľa správ boli Spielberg a Ford do projektu silno zaviazaní a mali by sme sa ho celkom určite dočkať. Bude to však až v roku 2021? Alebo sú to všetko len fámy a projekt zapadne prachom? Čo si o tom myslíte vy? Vaše postrehy nám nezabudnite napísať do komentára.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -