Prvý trailer k filmu Jackass Forever je plný šialeného humoru. Legendárna partia bláznov to rozbalí vo veľkom štýle

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Filmové štúdio Paramount zverejnilo prvý trailer k očakávanému filmu Jackass Forever, ktorý sľubuje triumfálny návrat k bláznivým dobrodružstvám tejto legendárnej franšízy. Partia magorov bez hraníc sa stretne v spoločnom projekte po viac ako 10 rokoch, a ako ohlásil Johnny Knoxville, definitívne pôjde o jeho posledný Jackass film.

Do Knoxvillovho tímu sa pripojili starí známi SteveO, Dave England, Chris Pontius, Danger Ehren, Preston Lacy a JasonWee ManAcuña. Vo filme taktiež účinkujú Jasper, Rachel Wolfson, Sean „Poopies“ McInerney, Zach Holmes a Eric Manaka. Pred kamerou sa dokonca ocitne aj skateboardová legenda Tony Hawk či UFC šampión Francis Ngannou.

Nový trailer k bláznivému filmu Jackass Forever:

Najnovšia upútavka je plná šialenej akcie a emócií, ktoré prinesú do kín nepredvídateľný chaos. Síce už o niečo starší a šedivejší, no s obrovskou dávkou skúseností, nezabudnuteľný tím umelcov bude opäť čeliť neľahkým výzvam. A my sa už nevieme dočkať, čo všetko nám ukážu tentokrát!

Štúdio Paramount už v minulosti projektu verilo, pretože im dokázal zarobiť nemalé peniaze. Ešte v roku 2002, kedy sme sa dočkali počinu Jackass: The Movie, sa im podarilo z malého rozpočtu 5 miliónov zinkasovať krásnych 79 miliónov amerických dolárov. Aj preto na seba pokračovanie nenechalo dlho čakať a prekvapivý hit opäť uspel so zárobkom 85 miliónov dolárov. Ako posledný do partie patrí Jackass 3D, ktorý premiéroval v roku 2010 a do dnešného dňa zarobil 171 miliónov dolárov.

Jackass Forever trailer
Zdroj: deadline.com

Netreba však zabúdať na Bad Grandpa, ktorý prišiel o tri roky neskôr a do pokladnice štúdia Paramount bolo pripísaných ďalších 160 miliónov. Ako teda môžete vidieť, zárobok je nadmieru uspokojivý a táto adrenalínová séria vďaka tomu môže zakončiť viac ako 20-ročnú púť od vzniku seriálu v roku 2000 finálnym filmovým spracovaním. Svetová premiéra je naplánovaná na 22. októbra 2021.

Oficiálna synopsa:

„Oslavujúc radosť z toho, že ste opäť spolu s vašimi najlepšími priateľmi sa pôvodná posádka vracia v podobe ďalšieho nezabudnuteľného zážitku s divokými a absurdnými situáciami. Nebezpečenstvo plné humoru jednoducho nemôže chýbať, ako ani pomoc od nového vzrušujúceho obsadenia. Johnny a jeho tím prídu do kín 22. októbra v štýle Jackass Forever.“

Páčil sa ti nový trailer k filmu Jackass Forever? Názor nám môžeš napísať dole do komentára. 

Zdroj: youtube.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -