Hra o prežitie sa blíži a film Jigsaw konečne prichádza s prvou fotografiou, vráti sa na scénu aj herec Tobin Bell ako tvorca vražednej hry?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Chystá sa obrovský návrat, ktorý by mal vo svete filmov otriasť celým žánrom hororu. Saw sa po dlhej, sedem ročnej neprítomnosti vráti na strieborné plátna. A hádajte kedy. Ako to chodí zvykom, Halloween je čas, ktorý do nášho sveta vypúšťa všetky možné filmy, ktoré v sebe majú prvky zabíjania, strachu a krvi. Nakoľko sa nachádzame už len tri mesiace od uvedenia filmu do kín, tvorcovia sa rozhodli na svetlo sveta vypustiť pár noviniek a taktiež aj prvú fotografiu, ktorá hovorí za všetko!

Oh žena, ako si sa tam vôbec dostala! Zdroj: entertainment.com

Režisérske duo bratov Spierigovcov, Peter a Michael, malo pred nedávnom rozhovor, v ktorom nás trochu uviedli na tú správnu vlnu. Taktiež sa dozvedáme, čo môžeme ako fanúšikovia očakávať od návratu našej nemilostnej série. Ako už je známe, postava Jigsawa, ktorú si zahral herec Tobin Bell je „mŕtva“ už od roku 2006. Vtedy sa naposledy objavila vo filme Saw 3, ale vo filmovom svete to nič neznamená. Ukáže sa aj v jeho novej hre, ktorá si zoberie nejeden ľudský život? Prečítajte si, ako sa k tomu v krátkosti vyjadril režisér Peter Spierig:

„Telá sa stále menia a všetky do posledného sú prepojené s Jigsawom alebo ho prinajmenšom kopírujú. DNA Tobina Bella bude prúdiť celým filmom.“

film jigsaw
Zdroj: liveforfilm.com

Objaví sa vo filme Tobin Bell ako vraždiaci „stroj“ Jigsaw?

Režiséri zatiaľ nič nepotvrdili, ale stať sa mohlo aj nemožné. Pre všetkých by to bolo veľké prekvapenie, ktoré by sme určite dokázali prijať. Predsa len, takýto typ psychopata by filmu nikdy neuškodil. Samozrejme, nemyslím samotného herca, ale charakter postavy, ktorá mu sadla ako kostým šitý na mieru. Zatiaľ čo režiséri mlčia, konšpiračné teórie stúpajú. Podľa niekoľkých zdrojov sa uvádza, že Bell určite nebude chýbať v novom projekte. Dôvodom má byť fakt, že si ho filmové štúdio Lionsgate zobralo so sebou na Comic Con, kde by sa mal objaviť budúci týždeň. K cele situácii sa vyjadril aj druhý z bratov Spierigovcov, Michael a povedal nasledovné:

„Máme vo filme niekoľko dosť divokých pascí a určite sa do nej niekto chytí. Bude to naozaj neuveriteľne strašidelný Halloween a my sa ho ešte pokúsime vylepšiť. Vo svojom jadre skrývame jedno veľké tajomstvo a niekoľko zaujímavých zvratov. To je Saw pre rok 2017.“

Uvidíme vzkriesenie mŕtvej legendy? Zdroj: movieweb.com

Saw je v celej histórii kinematografie určite jednou z najobľúbenejších hororových sérií a o tom nás presviedča aj jeho celkový zárobok. Do dnešného dňa sa zo všetkých filmov vyšplhal na krásnych 873,3 miliónov dolárov. Myslíte si, že sa im podarí prelomiť hranicu jednej miliardy? Ak zoberieme do úvahy obdobie Halloweenu a veľký dopyt po hororoch, stal by sa tak určite mohlo.

Avšak netreba predbiehať a treba si počkať. Prvá ukážka pre film Saw 8 by sa mala objaviť na spomínanom Comic Cone v San Diegu, USA. Do tej doby s nami určite ostaňte naladení a nezabudnite si vychutnať aspoň novú fotografiu priamo z filmu, na ktorej vidíme pravdepodobne prvú obeť. Hra sa môže začať!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -