Film John Wick 3 zbalil všetky kufre, ukončil natáčanie a premiéra nás čaká už v máji 2019!

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Najčítanejšie za 7 dní

Najnovšie správy neklamali a tretia splátka filmu John Wick ukončila svoje natáčanie. Potvrdila nám to herečka Halle Barry, ktorá na svojom účte na sociálnej sieti Insagram uverejnila príspevok zo slnečného Maroka. Emocionálny moment vyjadrila pre fanúšikov nasledovne:

„Balíme! Obrovské ďakujem všetkým úžasným ľuďom v Maroku. Ďakujem vám za otvorenie vašich náručí a taktiež tomu, že som sa tu cítila ako doma.“

John Wick 3
Zdroj: youtube.com

 

Bývalá hviezda filmu Catwoman opísala filmový proces ako nezabudnuteľný zážitok a pochválila obsadenie a celú posádku, ktorá s ňou spolupracovala. 

„John Wick 3 je naozaj nezabudnuteľný zážitok. S veľkou úctou rešpektujem Keanu Reevesa a celú túto filmovú sériu. Bolo mi cťou byť jej súčasťou. Ďakujem Chad Stahelski, náš nebojácny režisér. Bolo mi potešením pracovať bok po boku neskutočne talentovanej 87elevenactionstunt crew, ktorú vedie Heidi Moneymaker. Ruku na to, že je tou najlepšou kaskadérkou v tomto remesle. Všetci ma tlačili na novú úroveň a trénovali so mnou tak tvrdo, ako nikto predtým.“

Oficiálna synopsa filmu John Wick 3: Parabellum 

V nadchádzajúcom filme John Wick 3: Parabellum sa dočkáme toho, na čo všetci čakáme. Lov. Otázkou je, kto bude lovec a kto bude ulovený. Na hlavu hlavnej postavy je vypísaná nemalá odmena 14 miliónov dolárov. Za všetko môže Johnovo porušenie pravidiel v Hotely Continental – spáchanie vraždy na pôde hotela.

Obeťou Johna Wicka bol vysokopostavený člen organizácie, ktorý pred smrťou zariadil jednu dôležitú vec. Otvorený kontrakt na hlavu legendárneho nájomného vraha. Johna mal síce popraviť hneď majiteľ hotela, no ten urobil niečo iné. Hlavná postava dostáva jednu hodinu k tomu, aby sa dostala mimo civilizácie. John Wick sa stáva „Excommunicado“ a jeho členstvo bolo navždy zrušené. Podarí sa mu dostať z mesta New York? 

Posledná splátka tejto akčnej trilógie k nám príde už 16.mája 2019 a určite sa máme na čo tešiť. Predsa len, natáčanie už zabalilo všetky kufre. Znamená to, že by sme sa mohli čoskoro dočkať prvého náhľadu priamo do deja? Určite s nami zostaňte naladení pre viac informácií. Ktoré by sa mali dostaviť už čoskoro.  

Zdroj: ladbible.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -