OFICIÁLNE: Keanu Reeves bude zabíjať aj vo filme John Wick 5. Vieme, kedy začne nakrúcanie

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Film John Wick 5 je oficiálne potvrdený

Baba Yaga ešte nepovedala svoje posledné zbohom. Štúdio Lionsgate potvrdilo, že film John Wick 4 nebude posledným v tejto úspešnej akčnej sérii. Tvorcovia nie a nie uzavrieť príbeh tohto neúprosného zabijaka, čím raz môžu vytvoriť sériu hodnú Jasona Bournea alebo Mission: Impossible.

Štúdio oficiálne oznámilo, že film John Wick 5 je vo výrobe a bude sa nakrúcať zároveň so štvrtou časťou, s čím má hlavná hviezda Keanu Reeves dobré skúsenosti. Nakrúcanie by malo odštartovať začiatkom budúceho roka, kedy bude Keanu Reeves opäť voľný. Aktuálne má plné ruky práce s prípravou filmu The Matrix 4, ktorého produkcia prebieha v Nemecku.

john wick 3
Zdroj: movdb.net

Celosvetová pandémia koronavírusu významne poznačila aj filmy Keanu Reevesa. Práve štvrtý Matrix sa v produkcii stihol ohriať len štyri týždne, dokým celé nakrúcanie nestopla karanténa. Je to veľká škoda, keďže pôvodne mali snímky John Wick 4 a The Matrix 4 obe naplánované premiéru na rovnaký deň – 21. máj 2021.

Kedy uvidíme štvrtú časť?

To sa samozrejme zmenilo, John Wick sa na plátna kín vráti až 27. mája 2022, teda rok po pôvodnom pláne vydania. Štvrtý Matrix musel byť rovnako presunutý, tentokrát na 1. apríl 2022. Dátum vydania filmu John Wick 5 zatiaľ síce nepoznáme, no pravdepodobne môžeme počítať s rokom 2024. Medzitým sa však dočkáme iného projektu, ktorý rozšíri zaujímavý svet nájomných vrahov.

john wick 3
Zdroj: silverscreenbeat.com

V príprave je totiž televízny seriál The Continental, ktorý sa už podľa názvu zameria na známy hotel Continental z filmovej série. Spin-off seriál by teda mohol premiérovať medzi štvrtou a piatou časťou na televíznej stanici STARZ. Každopádne, takto sa riaditeľ štúdia Lionsgate Jon Feltheimer vyjadril k tejto úspešnej sérii počas ich správy o výnosoch:

„Tiež sme zaneprázdnení prípravou scenárov na ďalšie dve časti našej akčnej série Johna Wicka, pričom John Wick 4 príde do kín počas Memorial Day víkendu v roku 2022. Dúfame, že natočíme John Wick 4 a John Wick 5 hneď po sebe, keď bude Keanu začiatkom budúceho roka voľný.“

Tešíte sa, že John Wick v štvrtej časti ešte „nenatiahne bačkory“? Vaše názory nám dajte vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -