Je oficiálne rozhodnuté. Uvidíme film Joker 2 s Joaquinom Phoenixom?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Neuveriteľné sa stáva skutočnosťou. Film Joker dostane pokračovanie a na svoje pozície by sa mali vrátiť herec Joaquin Pheonix a režisér Todd Phillips. Ešte pred nejakým časom sa štúdio Warner Bros. obávalo svojho najnovšieho klenotu, no k dnešnému dňu je všetkému inak.

Zárobok filmu sa totižto vyšplhal cez hranicu 1 miliardy amerických dolárov a počiatok života jednej z najtemnejších DC postáv sa navždy zapísal do sveta úspešných komiksových adaptácií.

pokračovanie filmu joker
Zdroj: ft.com

Film Joker 2 je skutočnosťou

Ako už veľmi dobre vieme, Joker mal byť samostatná jednotka a pokračovanie nebolo plánované. No pre skutočnosť, že sa táto temná dráma s hodnotením R stala úspešnou, sa fanúšikovia môžu začať pripravovať na nový príbeh. Ten by mal podľa všetkého nadväzovať na pôvodný film, kde sa postava Arthura Flecka pomaly stáva šialeným Jokerom. V hlavnej úlohe sa predstavil herec Joaquin Pheonix, ktorý sa pred kamerami ocitol v neľahkej úlohe.

Dať ľudom takého Jokera, na akého sme boli zvyknutí. Temného, tajomného a šialeného. To sa hercovi našťastie podarilo a podceňovaný film sa vyšplhal na samotný vrchol. Niet divu, že sa režisér Todd Phillips zaujíma o pokračovanie. A podľa toho, akú kvalitu nám ukázal naposledy, zrežírovať aj ďalší film zo série by nemuselo byť vôbec zlým nápadom.

Vďaka malému rozpočtu je teraz film Joker najziskovejším komiksovým filmom v histórii. Aj preto sa krok štúdia Warner Bros. považuje za prirodzený. Pokračovanie by mohlo opäť zarobiť poriadny balík a legendárny Joker sa opäť postaví proti svojim nepriateľom.

film Joker
Zdroj: twitter.com

Čo vieme o pokračovaní?

Diváci určite ocenia návrat Princa zločinu, ktorý sa v DC univerze vyskytuje už dlhú dobu. Aký príbeh si tvorcovia vyberú tentokrát zatiaľ nie je známe, taktiež ako aj začiatok výroby. Ale je vysoko pravdepodobné, že sa filmové štúdio spoločne s tímom kreatívnych ľudí pustia do práce už v najbližšej dobe.

Bude veľmi zaujímavé sledovať, čo si pre nás scenáristi Silver a Phillips pripravia v pokračovaní. Oficiálne sa takýto krok nikdy neplánoval. Aj preto sa očakáva niečo veľmi temné a výnimočné. Zaujať dnešné publikum totižto nemusí byť vždy prechádzka ružovou záhradou a treba sa niekedy prispôsobiť podmienkam verejnosti.

Dokáže nám režisér aj po druhýkrát priniesť kvalitné umelecké dielo? Film Joker 2 je ešte len stále na svojom počiatku a vaše názory k tejto DC postave nám nezabudnite napísať do komentárov.

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

3 COMMENTS

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -